مشاوره دینی، اخلاقی، درسی و ازدواج در مرکز امین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

 

نشست تخصصی و تبیینی با موضوع آئین‌نامه آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های گیلان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل تشکیل شد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نشست تخصصی و تبیینی با موضوع آئین‌نامه آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های گیلان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل، با حضور حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام دکتر عباسعلی رستمی مسئول امور نظارت و ارزیابی فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر عبدالمجید طالب تاش رئیس پژوهشکده قرآن و عترت و همچنین مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در این چهار استان، در واحد اردبیل برگزار شد.
در این نشست کلانتری، کار فرهنگی را جزو واجب ترین کارها دانست و خاطرنشان کرد: اهمیت کار فرهنگی و بحث پوشش، عفاف، حجاب، رفتار و در حقیقت شئون فرهنگی در گستره وسیع فرهنگ کار ویژه تلقی می شود و کار پراهمیت و همه جانبه‌ای است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به دستورالعمل آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری اشاره کرد و افزود: مسئولیت اجرای این دستورالعمل بر عهده تمامی مدیران و دست اندرکاران است و همه در قبال آن مسئول هستند.
او با تاکید بر اینکه باید کارهای فکری و معرفتی را افزایش دهیم، یادآور شد: باید مقاله نویسی، نمایشگاه‌های مفهومی ویژه حجاب و عفاف، همایش های دانشجویی و کرسی های آزاداندیشی در واحدهای دانشگاهی برگزار شود.
کلانتری، راه‌اندازی مرکز مشاوره امین در واحدها را ضروری خواند و عنوان کرد: مشاوره دینی، اخلاقی، درسی و ازدواج باید در این مراکز انجام شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

پیوندهای سایت