اعلام نتایج نخستین انتخابات الکترونیکی مدیران مسئول نشریه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی + جدول نتایج

نتایج نخستین انتخابات الکترونیکی مدیران مسئول نشریه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور در کمیته‌های ناظر بر فعالیت نشریه‌های واحدهای دانشگاهی از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه اعلام شد.

دکتر سیدطه هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار آنا با ابراز خرسندی از برگزاری نخستین انتخابات الکترونیکی مدیران مسئول نشریه‌های دانشجویی واحدهای این دانشگاه ، اظهار کرد: «رسالت دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاهی پیشرو در عرصه‌های علمی و فرهنگی ایجاب می‌کند همواره در این زمینه‌ها اقدام‌های خلاقانه و پویا داشته باشد.»

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، کاهش هزینه‌ها، استفاده بهینه از زمان، سهولت و مشارکت بیشتر دانشجویان و افزایش ضریب صحت و دقت را از جمله مزیت‌های برگزاری این انتخابات به صورت الکترونیکی عنوان کرد و گفت: «به این ترتیب، زمینه برگزاری انتخابات الکترونیکی مدیران مسئول نشریه‌های دانشجویی به صورت کشوری فراهم شد.»

وی افزود: «در راستای شفاف‌سازی و رضایت و تکریم دانشجویان فعال در حوزه نشریه، نخستین پایگاه سامانه دیجیتالی نشریه‌های دانشجویی راه‌اندازی و شیوه‌نامه جامع انتخابات تدوین شد. کتاب مجموعه قوانین و دستورالعمل‌ها نیز در حوزه نشریه‌های دانشجویی برای نخستین‌بار تالیف و منتشر شد.»

هاشمی خاطرنشان کرد: «در راستای برنامه‌های بنیادین معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، حمایت از انتشار نشریه‌های دانشجویی و توسعه کمی و کیفی آنها جزو هدف‌گذاری‌های اصلی است.»

وی با توجه به رشد کمی سه برابری شمار نشریه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و کیفی‌سازی آنها از طریق برگزاری ده‌ها دوره آموزشی گفت: «اکنون دانشگاه آزاد اسلامی در جایگاهی قرار گرفته است که موقعیت ویژه‌ای در جشنواره‌های مرتبط با نشریه‌های دانشجویی در سطح آموزش عالی کشور دارد.»

عضو هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی از همکاران خود در اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی و واحد اراک به دلیل همکاری در برگزاری نخستین انتخابات الکترونیکی مدیران مسئول نشریه‌های دانشجویی قدردانی کرد و افزود: «بر اساس شیوه‌نامه این انتخابات، مدیران فرهنگی واحدهای دانشگاهی مسئولیت بررسی صلاحیت ثبت‌نام کنندگان در انتخابات را بر عهده داشتند و معاونت دانشجویی و فرهنگی فقط ناظر و برگزار کننده آن بود.»

هاشمی افزود: «در مجموع 527 نشریه در سامانه ثبت شده بود که از این تعداد 462 نشریه تایید و 65 نشریه به علت مغایرت با آیین‌نامه رد شد. 398 نفر ثبت نام کرده که 114 نفر به عنوان رأی دهنده و 284 نفر به عنوان نامزد بودند.»

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مجموع افراد تایید صلاحیت شده را 384 نفر عنوان کرد و گفت: «87 واحد دانشگاهی از 28 استان در این انتخابات مشارکت داشتند.»

به گزارش آنــا، سامانه نشریه‌های دانشجویی با هدف نشر و توسعه و ماندگاری نشریه‌های دانشجویی به عنوان طرح ماندگار از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد اراک طراحی و راه‌اندازی شد و شهریور امسال در اختتامیه نخستین جشنواره نشریه‌های دانشجویی به میزبانی واحد تبریز رونمایی شد.

همه فعالیت‌های نشریات دانشجویی همچون پوشش خبری و اطلاع‌رسانی، اطلاعات مربوط به جشنواره نشریه‌های دانشجویی ، بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌ها، کارگاه‌های آموزشی و نام‌نویسی دوره‌های آتی جشنواره نشریه‌های دانشجویی در این سامانه قابل دسترسی است.

نتایج انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به این شرح است:

1 آذربایجان شرقی بناب فاطمه امیر تیغی حسین بابایی حامد ابرازه
2 آذربایجان شرقی مراغه بهزاد احمدیان آرزو ظهیرنژاد هانیه یاوری
3 آذربایجان شرقی میانه فرناز عابدی معصومه شیرازی -
4 آذربایجان شرقی تبریز - - -
5 آذربایجان غربی دبیرخانه هیات امنای استان هادی فرخی وحید جلالی سعید علیپور
محمودرضا نعیمی
6 آذربایجان غربی خوی محمد فیض خواه حسین بهادری
شاهین جنگی
حسین بهادری
شاهین جنگی
7 آذربایجان غربی مهاباد - - -
8 آذربایجان غربی ارومیه سودا مرادی مهدی محمدزاده علی مقامی مقیم
حامد کرامت
9 اردبیل دبیرخانه هیات امنای استان نوید احمدزاده
مریم توکلی زنگیر
مهسا میرمحمدی
نوید احمدزاده
مریم توکلی زنگیر
مهسا میرمحمدی
نوید احمدزاده
مریم توکلی زنگیر
مهسا میرمحمدی
10 اردبیل اردبیل حسین فتح الهی درخشان حامد علی نقی لو میلاد بیغاله
11 اصفهان دبیرخانه هیات امنای استان علی جوزق کار
محمد صادق مردانی کچوئی
علی جوزق کار
محمد صادق مردانی کچوئی
داوود امینی
12 اصفهان خمینی شهر بهنام احمدی
محمد هوشمند
بهنام احمدی
محمد هوشمند
سولماز فولادی
13 اصفهان دهاقان محمد رحیم حمزوی
رویا فرهادی
محمد رحیم حمزوی
رویا فرهادی
صادق اسحاقی
14 اصفهان شهرضا - - -
15 اصفهان شهرمجلسی - - -
16 اصفهان فلاورجان سارا مرادپور
ساناز مهاجرانی
سارا مرادپور
ساناز مهاجرانی
پریسا دادخواه تهرانی
فاطمه گودرزی
17 اصفهان کاشان سجاد ادبی امیر عباس صیفوری علیرضا قمصری زاده
18 اصفهان مبارکه - - -
19 اصفهان خوراسگان امیرپویا پیش خوان محمد علی امیرخانی سید محمد رضا محمودی
20 اصفهان نجف آباد زهرا ارجمند
سجاد یوسفی
زهرا ارجمند
سجاد یوسفی
کمند نظری
21 البرز دبیرخانه هیات امنای استان مهدی آشوری
شادی توکلی یرکی
مجید حاتمی
مهدی آشوری
شادی توکلی یرکی
مجید حاتمی
مهدی آشوری
شادی توکلی یرکی
مجید حاتمی
22 البرز کرج عمار اسلامخواه
الهام اقدامی
عمار اسلامخواه
الهام اقدامی
محمدعلی حسن نیا
وحید شورابی
مهدی هوشمند
23 ایلام ایلام رضا امین پور محمد امین صفری سمیه بختیاری ده بالایی
ابراهیم مرادی
24 بوشهر بوشهر عباس عاشوری
محدثه پاریاو
عباس عاشوری
محدثه پاریاو
بیژن عوض زاده روح
25 تهران تهران شرق شکرالله شجاع
امیررضا شفاعی
شکرالله شجاع
امیررضا شفاعی
مهران حاجی پور
26 تهران تهران غرب گل گونه بادامی
حسن رضائی
گل گونه بادامی
حسن رضائی
شایان جعفری
27 تهران تهران پزشکی نیلوفر برزگر حسین قربانی امیر اکبری
28 تهران علوم دارویی محمد امین کاشانی وهاب دانشجو
علی مهری
وهاب دانشجو
علی مهری
29 تهران فیروزکوه رضا اسفندیار
مریم خمیدهی
مریم صوفی
رضا اسفندیار
مریم خمیدهی
مریم صوفی
رضا اسفندیار
مریم خمیدهی
مریم صوفی
30 تهران پرند علیرضا تسلیمی کوشا
وحید جهان آرا
علیرضا تسلیمی کوشا
وحید جهان آرا
علی عمادی
31 تهران تهران جنوب مهسا مقدسی سید علی هاشمی
مهرداد پیروز
سید علی هاشمی
مهرداد پیروز
32 تهران تهران شمال سجاد باباخانی
اتابک توری
مهناز جندقی
شهرزاد سادات میردامادی
سجاد باباخانی
اتابک توری
مهناز جندقی
شهرزاد سادات میردامادی
سجاد باباخانی
اتابک توری
مهناز جندقی
شهرزاد سادات میردامادی
33 تهران تهران مرکزی اعظم علم زاده
علیرضا کاری خامنه
اعظم علم زاده
علیرضا کاری خامنه
فاطمه حفیظی
سعیده خجسته پور
بشرا قربانی
34 تهران شهر قدس سروش نیک خواه محمد حسین دل نواز
حدیثه رمضانی
محمد حسین دل نواز
حدیثه رمضانی
35 تهران علوم و تحقیقات کوشا گلکار سیدمحمدرضا موسوی مقداد یزدانی
36 خراسان جنوبی دبیرخانه هیات امنای استان - - -
37 خراسان جنوبی بیرجند پوریا رضایی اناران میلاد سرباز -
38 خراسان رضوی مشهد حمزه فلاحی
عامر منصوری احراری
حمزه فلاحی
عامر منصوری احراری
معین اسمعیلی اول
عماد انتظاری کاشانی
39 خراسان رضوی نیشابور معین گلرو رضا جلیلی فاطمه گل گزی
40 خراسان شمالی بجنورد - - -
41 خوزستان دبیرخانه هیات امنای استان محدثه حبیب الهی
اعظم زندی دره غریبی
فرشته طاهری بیدزردی
سونیا موسوی
محدثه حبیب الهی
اعظم زندی دره غریبی
فرشته طاهری بیدزردی
سونیا موسوی
محدثه حبیب الهی
اعظم زندی دره غریبی
فرشته طاهری بیدزردی
سونیا موسوی
42 خوزستان دزفول محمد احمدزاده
محمد عزیزی پناه
محمد احمدزاده
محمد عزیزی پناه
مهرانا مری زاده
43 خوزستان ماهشهر کامیاب شیرانی عنایت حاجت پور علیرضا بادگیو
44 خوزستان اهواز محمد مهدی علاقه مند یونس بریحی زاده
نیلوفر فرتوت اهوازی
یونس بریحی زاده
نیلوفر فرتوت اهوازی
45 زنجان ابهر طاهره سقایان مهدی محمدی زهرا حسنلو
میلاد کاظمی نیا
46 زنجان زنجان محمدحسین قرداش خانی اکبر میرزائی محمد صادقی
بهزاد نجفی
47 سمنان دامغان اشراف خدادادی
فاطمه رهنما
زهرا مرادی
اشراف خدادادی
فاطمه رهنما
زهرا مرادی
اشراف خدادادی
فاطمه رهنما
زهرا مرادی
48 سمنان سمنان محمدرضا استین نژاد
حمیدرضا کاشیان
محمدرضا استین نژاد
حمیدرضا کاشیان
کوشا آرانی
49 سمنان شاهرود سید محمد موسوی رویا مهربانی امیرحسین احمدی
احسان حیدری
50 سیستان و بلوچستان زاهدان ایمان اسماعیلی علی راه انجام
سیداحسان موسوی
علی راه انجام
سیداحسان موسوی
51 فارس دبیرخانه هیات امنای استان زهرا حمایتی
جمشید غضنفری
زهرا حمایتی
جمشید غضنفری
زهرا امیدی
مریم حسن نژاد
52 فارس استهبان محمد جواد وطن پرست محسن پورحاتم زهرا مرادی
53 فارس فسا غلامرضا دهقان خلیلی محمد رضا نجفیان محمد بهزادی
54 فارس مرودشت امید زارع محمد امین جیواد
آرمان فرهادی
محمد امین جیواد
آرمان فرهادی
55 فارس شیراز مهدی اسدی
نکیسا زارع
علی نوروزی
مهدی اسدی
نکیسا زارع
علی نوروزی
مهدی اسدی
نکیسا زارع
علی نوروزی
56 قزوین قزوین پریسا حسینی انزابی
محمدرضا عزیزمحمدی
پریسا حسینی انزابی
محمدرضا عزیزمحمدی
امیرمهدی نوری
57 قم قم ضرغام علیزاده
سید مرتضی میرسراجی
ضرغام علیزاده
سید مرتضی میرسراجی
سید ذبیح الله موسوی
جواد پهلوان
58 لرستان بروجرد سهیل خسرونژاد محمدرضا پاریاب -
59 مازندران تنکابن شروین خانپور پیام بهادری
فاطمه گودرزی
پیام بهادری
فاطمه گودرزی
60 مازندران ساری فاطمه فعالیان مهدی غلامیان رستمی سید مهدی افضلی
61 مازندران چالوس سعید خوش اقبال مریم گلستانه -
62 مرکزی اراک وحید صالحی مرزیجرانی سید احمد سیدی مهدی شریفی
فرخنده یعقوب پور
63 هرمزگان بندر عباس امید حاجیان
امین خدامی
امید حاجیان
امین خدامی
کیمیا آزادی
64 همدان همدان محمد مهدی دست پیمان عارف جعفری
صادق محمدی
سیده فاطمه موسوی
عارف جعفری
صادق محمدی
سیده فاطمه موسوی
65 چهارمحال و بختیاری دبیرخانه هیات امنای استان مرجان تکاملی
سجاد حسن زاده
مرجان تکاملی
سجاد حسن زاده
کیهان سیفی عبدالسلیمانلو
66 چهارمحال و بختیاری شهرکرد سید حسین فاطمی
میلاد کدخدایی
سید حسین فاطمی
میلاد کدخدایی
وحید برزگر قهفرخی
مریم شیروانی
67 کردستان دبیرخانه هیات امنای استان - - -
68 کردستان سنندج سید امید صمدی - -
69 کرمان سیرجان آرش افسری نژاد امیرحسین هاشمی مهلا پور رضا قلی
70 کرمان کرمان حسن بکتاشی
محمد علی سعادتی
حسن بکتاشی
محمد علی سعادتی
مطهره بختیاری
71 کرمانشاه دبیرخانه هیات امنای استان - - -
72 کرمانشاه کرمانشاه محمد مرادی
امیرحسین نوری
محمد مرادی
امیرحسین نوری
محمدرسول ملک
73 کهگیلویه و بویراحمد دبیرخانه هیات امنای استان - - -
74 کهگیلویه و بویراحمد گچساران - - -
75 کهگیلویه و بویراحمد یاسوج - - -
76 گلستان دبیرخانه هیات امنای استان - - -
77 گلستان آزادشهر - - -
78 گلستان علی آباد - - -
79 گلستان گرگان - - -
80 گیلان رشت علی ایمان پور گوراب زرمیخی داود رشیدی نژاد بقال مجید علیدوست دافساری
81 یزد یزد حسین صادقی حکمت بوذرجمهری
سعید رضاپور
پوریا پهلوان زاده
حکمت بوذرجمهری
سعید رضاپور
پوریا پهلوان زاده

پیوندهای سایت