دکتر کلانتری: نیازمند دولتی هستیم که با همه وجود برای حل مشکلات اقتصادی تلاش کند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: ما نیازمند دولتی هستیم که با همه وجود برای حل مشکلات اقتصادی تلاش کند. رئیس‌جمهور آینده باید با همه وجود به این مساله ایمان داشته و اثبات کرده باشد می‌تواند در این مساله کار کند.
حجت‌الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: ریاست جمهوری و سکان‌داری قوه مجریه یک کشور یکی از بخش‌های مهم و تأثیرگذار یک نظام سیاسی است، در کشور ما هم قوه مجریه تأثیرگذارترین بخش نظام در حوزه اجرا و رفع مشکلات جامعه است.
او ادامه داد: مسیر کلان و سیاست اصلی کشور را مقام معظم رهبری به درستی تبیین کردند، ما به دلایل مختلف مکلف هستیم مسائل اقتصادی کشور را به یک سامان درست برسانیم که اقتصاد مقاومتی شعاری است که چندین سال برای سال‌ها مطرح کردند.
کلانتری تاکید کرد: امسال هم توسط رهبر انقلاب سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نامگذاری شده است. این می‌رساند که مسئله اشتغال یکی از مسائل  اصلی کشور است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در انتخابات ریاست جمهوری فقط بحث انتخاب یک نفر نیست و بحث انتخاب قوه مجریه است، مردم باید واقعاً به این مسئله توجه کنند.
این استاد دانشگاه تصریح کرد: راهی که ولی امر مسلمین با عنوان «اقتصاد مقاومتی»نشان می‌دهند بر اساس مطالعات و کارشناسی‌های دقیق و همه‌جانبه مشخص شده است و توجه به آن می‌تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.
کلانتری گفت:‌ ما نباید دنبال دولتی برویم که بخواهد به سمت بازی‌های سیاسی و درگیری‌های جناحی و نگاه افراطی به غرب باشد. باید به دنبال دولتی باشیم که با همه وجود به «اقتصاد مقاومتی» ایمان داشته باشد و به منابع داخلی، نیروهای داخلی و دانشمندان کشور توجه کند. اینها می‌توانند اقتصاد کشور را بارور و مقاوم‌سازی کنند تا در قبال هجمه‌های بیگانگان گرفتار ضعف و سستی نشویم.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: ما نیازمند دولتی هستیم که با همه وجود برای حل مشکل اقتصادی تلاش کند. اقتصاد اولویت اصلی کشور است و رئیس‌جمهور آینده باید با همه وجود به این مسئله ایمان داشته باشد و اثبات کرده باشد می‌تواند در این مسئله کار کند.

 

پیوندهای سایت