دکتر کلانتری: تصمیم هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی برای انتخاب دکتر رهبر کارشناسانه بود

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تصمیم هیات امنای دانشگاه یک تصمیم منطقی، کارشناسانه و مدبرانه بوده است که دانشگاه آزاد و آموزش عالی از آن بهره مند می شود.

حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری در گفت و گو با ایسکانیوز خاطرنشان کرد: دکتر رهبر یک مدیر ارزشی فداکار، کاردان و مدبر است که به دانشگاه، دانشجو، استاد و پیشرفت علمی کشور اعتقاد راسخ دارد. در سال هایی که افتخار همکاری با دکتر رهبر  را داشتم، شاهد بودم همواره در خدمت آموزش عالی کشور بوده و هست و هر وقت مسوولیتی را پذیرفته با همت تمام و با همه وجود تلاش کرده است.

 او اذعان داشت: این یک انتخاب پر برکت برای دانشگاه آزاد اسلامی که از میوه های انقلاب اسلامی است، خواهد بود. مطمئن هستم که انتخاب دکتر رهبر منشا برکات فراوانی برای دانشگاه است.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: انشاالله کارهای انجام نشده و مسیرهای طی نشده ای که انتظار هست در آینده پیموده شود، با ریاست دکتر رهبر به درستی به سرانجام مقصود می رسد و موجب سربلندی و افتخار دانشگاه می شود.

کلانتری ، انتخاب دکتر فرهاد رهبر را به همه استادان و دانشجویان و دست اندرکاران دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت و افزود: قطعا تصمیم هیات امنای دانشگاه یک تصمیم منطقی، کارشناسانه و مدبرانه بوده است که دانشگاه آزاد و آموزش عالی از آن بهره مند می شود. دکتر رهبر همواره به دانشجویان، اساتید و دانشگاه علاقه مند بوده است.

پیوندهای سایت