آغاز آموزش مجازی به متقاضیان دانشگاهی عتبات

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آموزش‌ به زائران عتبات دانشگاهیان با هدف آمادگی معنوی، معرفت‌افزایی و آشنایی با مسائل اجرایی سفر خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تشریح آخرین وضعیت آموزش زائران عتبات دانشگاهیان گفت: «آموزش‌ به زائران عتبات دانشگاهیان با هدف آمادگی معنوی، معرفت‌افزایی و آشنایی با مسائل اجرایی سفر در سراسر کشور آغاز خواهد شد.»

فقیهی ادامه داد: «برای برگزاری همایش‌های استانی قبل از سفر و جلسات، سرفصل‌های آموزشی، بسته‌های فرهنگی، عکس و کلیپ تهیه شده و در اختیار شوراهای‌ هماهنگی ستاد در سراسر کشور قرار گرفته است. برای زائران عتبات دانشگاهیان یک جلسه آموزشی قبل از سفر برگزار می‌شود و این جلسات تا پایان این دوره ادامه دارد.»

او افزود: «علاوه بر برگزاری کلاس‌های آموزشی، همایش‌های استانی هم با حضور مسئولین ستاد و کلیه زائرین اصلی و ذخیره در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد که اولین همایش استانی این دوره روز یازدهم مرداد در گیلان و اولین کلاس آموزشی قبل از سفر هم سه‌شنبه ۱۰ مرداد در تهران برگزار می‌شود.»

به گزارش آنا ، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطرنشان کرد: «به دلیل اینکه زائرین دانشگاهی اطلاعات بیشتری درخصوص عتبات و آمادگی برای این سفر نیاز دارند سامانه آموزش مجازی شامل سه درس" گفتاری پیرامون عاشورا، آداب و احکام زیارت و حیات پاکان" راه‌اندازی شده و متقاضیان می‌توانند به آدرس الکترونیکی samane.labbayk.ir مراجعه و با وارد کردن مشخصات خود از این بسته‌های آموزشی استفاده کنند.»

او اذعان داشت: «آموزش مجازی به زائرین عتبات دانشگاهیان بعد از ثبت‌نام نهایی زائرین اصلی و ذخیره در سامانه آموزش مجازی آغاز شده است. از بین زائرانی که با موفقیت دوره‌های آموزش مجازی را تا پایان شهریور بگذرانند به ۳۱۳ نفر کمک هزینه ۱۰۰ هزار تومانی و به ۳ نفر به قید قرعه کمک هزینه ۵۰۰ هزار تومانی تعلق خواهد گرفت. زائرانی که موفق به دریافت گواهی‌نامه نهایی شدند، پی دی اف آن را با ارایه مشخصات و شماره تماس به نشانی اینترنتی این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ارسال کنند تا در قرعه کشی دریافت کمک هزینه این دوره شرکت داده شوند.»

پیوندهای سایت