دکتر کلانتری: دانشجویان در معرض حمله های فرهنگی و اخلاقی هستند

نخستین گردهمایی مدیران و اعضای هیات علمی گروه‌های معارف دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با حضور دکتر فرهاد رهبر ، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری ، حجت‌الاسلام محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و سایر مسوولان فرهنگی و دانشگاهی آغاز به کار کرد.

در این مراسم ، حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: چند دهه از تاسیس و عمر دانشگاه آزاد اسلامی می‌گذرد اما به نظر من این نشست دو روزه یکی از گردهمایی‌های منحصر به فرد به حساب می‌آید.

او ادامه داد: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید هستیم و دانشگاه‌ها و مدیران گروه‌ها فعالیت‌های خودشان را شروع می‌کنند. بنابراین علاوه بر آموزش، ماموریت‌های مهمی نیز بر عهده همه ما قرار دارد.

کلانتری درباره اهداف مهم این گردهمایی توضیح داد: تبادل نظر و تجربه از مهم ترین اهداف نشست امروز به شمار می‌آید. امروز ماموریت‌های ما در دانشگاه‌ها بسیار حساس و مهم هستند، زیرا دانشجویان و جوانان در معرض حمله های فرهنگی و اخلاقی قرار دارند.

او اضافه کرد: ارتقای آگاهی در حوزه‌های تخصصی باید در ماموریت‌ها مورد توجه قرار گیرد. بنابراین در این همایش دو روزه  باید نقاط ضعف، موفقیت‌ها، ناکامی‌ها و... بیان شود تا بتوانیم ماموریت‌مان را به درستی ادامه دهیم و بیشترین دستاورد را کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار آنا ، کلانتری خاطرنشان کرد: آیت‌الله هاشمی این بنا را با پیشنهاد خود و حمایت‌های امام راحل راه‌اندازی کرد و تیم جدید هم باید به درستی ادامه‌دهنده مسیر پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

پیوندهای سایت