انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد با موسسه قرآنی تلاوت

تفاهم‌نامه‌ای میان پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی با موسسه قرآنی تلاوت با حضور رییسان این پژوهشکده و موسسه مزبور امضا شد.

تفاهم‌نامه همکاری پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی با موسسه قرآنی تلاوت به ریاست حامد شاکرنژاد برای نهادینه کردن کرسی‌های تلاوت در واحدهای دانشگاهی و گسترش فعالیت‌ها در این حوزه امضا شد.

براساس این تفاهم‌نامه ، دانشگاه آزاد اسلامی در همایش‌های ملی، مناسبت‌های مذهبی و ملی برنامه‌های سراسری و نشست‌های فراگیر خود از توانمندی‌های قرآنی حامد شاکرنژاد قاری بین‌المللی استفاده خواهد شد. همچنین موسسه تلاوت با هماهنگی پژوهشکده قرآن و عترت ، کرسی‌های تلاوت به سبک مورد نظر مقام معظم رهبری با حضور شاکرنژاد در واحدهای دانشگاهی برگزار می‌کند، به گونه‌ای که در طول یک سال تحصیلی هر استان دست کم یک بار از حضور این قاری ممتاز بهره‌مند شود.

به گزارش خبرنگار آنا ، بر اساس بندهای دیگر این تفاهم‌نامه شناسایی استعدادهای دانشجویان در حوزه قرآن، مستندسازی از کرسی‌های تلاوت، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در دستور کار خواهد بود. همچنین بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این تفاهم‌نامه محافل و کرسی‌های تلاوت قرآن در استان‌ها باید به گونه‌ای برگزار شود که اثر بخش باشد.

این تفاهم‌نامه برای سه سال بین پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی و موسسه قرآنی تلاوت منعقد شده است.

این تفاهم‌نامه به امضای عبدالمجید طالب‌تاش رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی و حامد شاکرنژاد رئیس موسسه قرآنی تلاوت رسید همچنین مواد این تفاهم‌نامه مورد تایید دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی است. 

پیوندهای سایت