تقدیر از منتخبان بیست و دومین دوره مسابقه های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی

بیست و دومین دوره مسابقه های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی با حضور بیش از ۴۵۰ نفر از استادان و دانشجویان به مدت سه روز در رشته‌‌های قرائت، تحقیق و ترتیل، حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا، با پایان این مرحله از مسابقه های سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، سه نفر اول هر رشته به جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان که از ششم تا نهم آذر امسال به میزبانی وزارت بهداشت در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی (تهران) برگزار می‌شود، راه پیدا کردند.

مراسم اختتامیه بخش شفاهی بیست و دومین دوره مسابقه های سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی با حضور جمعی از مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی و برخی دیگر از مسئولان کشوری و استانی از جمله آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان و حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اصفهان برگزار شد.

فهرست برگزیدگان بخش شفاهی بیست و دومین دوره مسابقه های سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی که از آنان تجلیل شد به شرح زیر است:

 

 

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته امتحانی

مقام

استان

1

جواد سلیمانی

قرائت تحقیق دانشجویان برادر

اول

خراسان رضوی

2

محسن قاسمی

قرائت تحقیق دانشجویان برادر

دوم

تهران

3

محمد مهدی کهکشان

قرائت تحقیق دانشجویان برادر

سوم

اصفهان

4

محمد پورسینا

ترتیل دانشجویان برادر

اول

اصفهان

5

ابوالفضل زیبایی

ترتیل دانشجویان برادر

دوم

گیلان

6

محمد رضا عباسیان

ترتیل دانشجویان برادر

سوم

تهران

7

محمد حسن رهبری

حفظ 5 جز دانشجویان برادر

اول

اردبیل

8

محمد رضا حقدوست

حفظ 5 جز دانشجویان برادر

دوم

گیلان

9

تاج الدین شاه مرادی

حفظ 5 جز دانشجویان برادر

سوم

آذربایجان غربی

10

مجتبی افتخاری

حفظ 10 جز دانشجویان برادر

اول

خراسان رضوی

11

بهرام شاه ویران

حفظ 10 جز دانشجویان برادر

دوم

آذربایجان غربی

12

امین بسطامی

حفظ 10 جز دانشجویان برادر

سوم

تهران

13

مسعود داوودی

حفظ 20 جز دانشجویان برادر

اول

همدان

14

علی قرائی خضری

حفظ 20 جز دانشجویان برادر

دوم

کرمان

15

محمد حسن خلیلی

حفظ 20 جز دانشجویان برادر

سوم

مازندران

16

شجاع زویدات

حفظ کل دانشجویان برادر

اول

هرمزگان

17

سید جواد دلفانی

حفظ کل دانشجویان برادر

دوم

تهران

18

حمیدرضا علیمحمدی

حفظ کل دانشجویان برادر

سوم

گیلان

19

عباس قربانی

حفظ جزء30 دانشجویان برادر

اول

مازندران

20

بهروز مشیری

حفظ جزء30 دانشجویان برادر

دوم

آذربایجان شرقی

21

اعظم غلامی

قرائت تحقیق دانشجو خواهر

اول

البرز

22

هانیه بصیرت

قرائت تحقیق دانشجو خواهر

دوم

فارس

23

مریم یعقوبی

قرائت تحقیق دانشجو خواهر

سوم

اردبیل

24

نسیمه زلفی زاده

حفظ جزء 30 دانشجو خواهر

اول

هرمزگان

25

عذرا بیاتی

حفظ جزء 30 دانشجو خواهر

دوم

همدان

26

سمیه رستمی

حفظ 5 جز دانشجو خواهر

اول

قم

27

نجمه دریابیگی سلیمی

حفظ 5 جز دانشجو خواهر

دوم

کرمان

28

زهرا حیدری

حفظ 5 جز دانشجو خواهر

سوم

بوشهر

29

فاطمه السادات محمدی

حفظ 10 جز دانشجو خواهر

اول

اصفهان

30

سیده سعیده سیدین

حفظ 10 جز دانشجو خواهر

دوم

لرستان

31

سهیلا روحانی

حفظ 10 جز دانشجو خواهر

سوم

تهران

32

معصومه احمدی

حفظ 20 جز دانشجو خواهر

اول

فارس

33

زهرا حافظ عباس زاده

حفظ 20 جز دانشجو خواهر

دوم

خراسان رضوی

34

مریم رحیمی

حفظ 20 جز دانشجو خواهر

سوم

تهران

35

سیده زینب تقوی پور

حفظ کل دانشجو خواهر

اول

زنجان

36

فاطمه اژدری

حفظ کل دانشجو خواهر

اول

کرمان

37

صفیه جوزدانی

حفظ کل دانشجو خواهر

دوم

اصفهان

38

مائده جعفری

حفظ کل دانشجو خواهر

سوم

البرز

39

جواد ملازاده

قرائت تحقیق استادان برادر

اول

کرج

40

محمد حاتمیان

قرائت تحقیق استادان برادر

دوم

اصفهان

41

محمد مقیمی اسکویی

قرائت تحقیق استادان برادر

سوم

آذربایجان شرقی

42

جواد مختاری

ترتیل استادان برادر

اول

بوشهر

43

محمد امیر کسمایی

ترتیل استادان برادر

دوم

قم

44

محمد سعید مسعودی

ترتیل استادان برادر

سوم

فارس

45

عبد الوهاب تیمورپور

حفظ 5 جز استادان برادر

اول

خراسان رضوی

46

روح اله دهقانی

حفظ 5 جز استادان برادر

دوم

اصفهان

47

احمد شریعت

حفظ 5 جز استادان برادر

سوم

آذربایجان شرقی

48

علیرضا عیوضی

حفظ 10 جز استاد انبرادر

اول

آذربایجان غربی

49

روح اله راسخی

حفظ 10 جز استادان برادر

دوم

فارس

50

حاتم رجبی

حفظ 10 جز استادان برادر

سوم

تهران

51

حمید احمدی

حفظ 20 جز استادان برادر

اول

اصفهان

52

محمد رضا مصباحی‌پور

حفظ 20 جز استادان برادر

دوم

همدان

53

حسین جلالی

حفظ 20 جز استاد برادر

سوم

سمنان

54

محمود بابایی

حفظ کل استادان برادر

اول

همدان

55

دکتر یعقوب پور جمال

حفظ کل استادان برادر

دوم

آذربایجان شرقی

56

ولی شجاعی

حفظ کل استادان برادر

سوم

اردبیل

57

مریم سمایی

قرائت تحقیق استادان خواهر

اول

البرز

58

حنانه رضایی تبار

قرائت تحقیق استادان خواهر

دوم

همدان

59

زهرا معینی

قرائت تحقیق استادان خواهر

سوم

فارس

60

حمیده کوهی

ترتیل استادان خواهر

اول

اردبیل

61

آرزو اسلامی نعمت آباد

ترتیل استادان خواهر

دوم

تهران

62

نفیسه السادات موسوی‌زاده

ترتیل استادان خواهر

سوم

اصفهان

63

اکرم صفر زاده

حفظ 5 جز استادان خواهر

اول

مرکزی

64

سپیده اسدی

حفظ 5 جز استادان خواهر

دوم

تهران

65

الناز ادیب فر

حفظ 10 جز استادان خواهر

اول

آذربایجان شرقی

66

زهرا محمدی

حفظ 10 جز استادان خواهر

دوم

فارس

67

بهجت آسیون

حفظ 10 جز استادان خواهر

سوم

خراسان رضوی

68

طاهره راسل

حفظ 20 جز استادان خواهر

اول

فارس

69

مرضیه دانشی کهن

حفظ 20 جز استادان خواهر

دوم

تهران

70

فاطمه شاه حسینی

حفظ 20 جز استادان خواهر

سوم

همدان

71

فاطمه بدیعی

حفظ کل استاد خواهر

اول

اصفهان

72

زهره حسین زاده

حفظ کل استادان خواهر

دوم

خراسان رضوی

73

زهرا حق پرست

حفظ کل استادان خواهر

سوم

فارس

 

پیوندهای سایت