همراهی دکتر رهبر با کاروان زیارتی پیاده‌روی بزرگ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر فرهاد رهبر رییس دانشگاه آزاد اسلامی و رضا نصیری مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه، کاروان زیارتی پیاده‌روی بزرگ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را همراهی کردند.

به مناسبت ایام پایانی ماه صفر به ویژه شهادت امام رضا (ع)، پیاده‌روی بزرگ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور از نیشابور تا مشهد مقدس برگزار شد.

کاروان زیارتی پیاده‌روی بزرگ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی حرکت خود را از دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور آغاز کرد و به مشهد مقدس ‌رسید.

به گزارش آنا، دکتر فرهاد رهبر رییس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه مهدی ملک نژاد رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و رضا نصیری مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه، کاروان زیارتی پیاده‌روی بزرگ دانشجویان این دانشگاه را همراهی کردند و با اعضای این کاروان به گفت و گو پرداختند.

در همین رابطه، رضا نصیری گفت: طی این مراسم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور از محل قدمگاه امام رضا (ع) در نیشابور تا مشهد مقدس را به صورت دسته جمعی پیاده‌روی کردند.

 مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: این مراسم به مناسبت ایام پایانی ماه صفر و رحلت جانسوز پیامبر اسلام (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام علی بن موسی الرضا (ع) برگزار شد و حضور در آئین سوگواری آن ایام به همراه برنامه‌های ویژه اخلاقی، معنوی، زیارتی و همچنین برپایی موکب‌های فرهنگی در مسیر حرکت از برنامه‌های دیگر این مراسم است.

  

پیوندهای سایت