معرفی برگزیدگان مرحله نهایی سی‌ودومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان

برگزیدگان بخش های مختلف مرحله نهایی سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در مراسمی که به میزبانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور برگزار شد، معرفی و تقدیر شدند.
در مرحله نهایی سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان، در بخش ادبی و در رشته فیلمنامه نویسی، سهیلا باقری شریف‌آبادی،از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، سعید موذنی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی و محمدجواد شاهمیری از دانشگاه فرهنگیان هر سه به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.
در رشته نمایشنامه نویسی، پدرام محمدپور از دانشگاه فرهنگیان رتبه نخست، آیت اسدی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی رتبه دوم و سید مجید میرحسینی از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی رتبه سوم را به دست آوردند.
مهسا امیری از دانشگاه جامع علمی و کاربردی رتبه نخست را در رشته داستان نویسی کسب کرد. در این رشته اعظم ابهری قزل احمد از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دوم و حسین عوض زاده از دانشگاه فرهنگیان و کامران داوودی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری سوم شدند.
در رشته شعر معصومه مرادی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری رتبه نخست، رزا رودینی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری رتبه دوم و ابراهیم زمانی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی رتبه سوم را کسب کردند.
در بخش فناوری محمد حسن علیایی از دانشگاه صنعتی سجاد مشهد رتبه اول تولید نرم‌افزار و اپلیکشین از آن خود کرد. در این قسمت علی محمد دهقانی از دانشگاه فرهنگیان دوم و مریم ترابی سرشکی از دانشگاه فرهنگیان و رضا منصوری از دانشگاه پیام نور سوم شدند.
رتبه نخست کانال شبکه‌های مجازی به جاودان اسماعیل پور عالی‌زمینی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی رسید. سیما فرجی از دانشگاه فنی و حرفه ای دوم و علی ریحانیان از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد سوم شدند.
در بخش پژوهشی و در رشته تلخیص کتاب، مسعود رضایی از دانشگاه جامع علمی وکاربردی اول شد و نسرین خواجه علی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رامین هادی زاده از دانشگاه صنعتی اصفهان به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در رشته بررسی و نقد کتاب سید مصطفی آستانه از دانشگاه فرهنگیان رتبه نخست را کسب کرد، مژگان قاسمی از دانشگاه فرهنگیان دوم و فاطمه حاجی علی اکبری از دانشگاه کاشان و احسان کشت ورز کندازی از دانشگاه فرهنگیان سوم شدند.
در تالیف کتاب اساتید آزیتا جابری و مرضیه مومنی نسب از دانشگاه علوم پزشکی شیراز حائز عنوان نخست شد.
نسیم بیگی بروجنی و اصغر سپهوند از دانشگاه علوم پزشکی لرستان به عنوان رتبه نخست رشته مقاله نویسی اساتید معرفی شد. در این بخش فرشته بهمنش از دانشگاه علوم پزشکی بابل دوم و مهدی مختار زاده از دانشگاه آزاد اسلامی سوم شدند.
در مقاله نویسی دانشجویان نیز احمد الهیاری بوزنجانی از دانشگاه فردوسی مشهد اول، حسین قاید امینی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان دوم و حسین رحمانی زاده از دانشگاه آزاد اسلامی سوم شدند.
در بخش معارف قرآنی و سیره معصومین(ع) و رشته آشنایی با احادیث (دانشجویان) نبی الله سالاری از دانشگاه امام صادق (ع) عنوان نخست را کسب کرد. سیدمجید شفاهی از دانشگاه فرهنگیان دوم شد و نازنین زهرا مظلومیان از دانشگاه علوم پزشکی شیراز عنوان سومی را به خود اختصاص داد.
در رشته آشنایی با احادیث (اساتید) محمد رضا شریف ازدانشگاه علوم پزشکی کاشان، محمد صالح شرافت از جهاد دانشگاهی، زینب روستایی از دانشگاه علوم ومعارف قرآنی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته احکام رتبه نخست به مهناز ملک پور از دانشگاه شهید مدنی تبریز اختصاص یافت. افسانه کبودانی از دانشگاه فرهنگیان دوم و طاهره فخیمی هریس ازدانشگاه علوم پزشکی تبریز سوم شدند.
احمد آجی رمکانی از دانشگاه علوم پزشکی بندر عباس رتبه اول رشته حفظ موضوعی، محمد ساسان نیا از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فاطمه حسن زاده محمدی از دانشگاه علوم پزشکی یزد دوم و سوم شدند.
رتبه نخست رشته صحیفه سجادیه را شکوفه ابراهیمی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان به دست آورد. در این رشته عالیه بردبار از دانشگاه علوم پزشکی جهرم و حسن مسیبی از دانشگاه فرهنگیان به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در رشته پرسمان قرآنی یونس پورسعدی از دانشگاه امام صادق اول شد و سما تقی زاده از دانشگاه علوم پزشکی همدان و علی کریمیان از دانشگاه فنی و حرفه ای به ترتیب در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.
در رشته آشنایی با سیره معصومین(ع) محمد حسن علی نیا از دانشگاه جامع علمی وکاربردی اول شد. پریسا گلی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه دوم شد و فروغ نادری از دانشگاع علوم پزشکی فسا رتبه سوم را به دست آورد.
در رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم (اساتید) جعفر حسن زاده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اول، زهرا یحیایی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی دوم و حسن ظاهری فر از جهاد دانشگاهی سوم شدند.
به گزارش آنا، در رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم (دانشجویان) سید حسن هاشمی نسب از علوم پزشکی اهواز رتبه نخست را کسب کرد. عبدالله ملاحی از دانشگاه پیام نور دوم شد و فاطمه رباط سنگی از دانشگاه فرهنگیان عنوان سومی را به خود اختصاص داد.

پیوندهای سایت