اعلام رشته‌های ورزشی مورد تایید برای برگزاری کلاس‌های آموزشی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌ای رشته‌های ورزشی مورد تایید برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و تمرینی ویژه دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان را اعلام کرد.
در بخشنامه ای که حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری صادر کرده، آمده است: با عنایت به سیاست دانشگاه در خصوص تعمیم و توسعه فرهنگ ورزش با هدف غنی‌سازی و پر بار کردن اوقات فراغت دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه (بانوان و آقایان) و افزایش سطح سلامت و مهارت‌های جسمانی ایشان و با استناد به بخشنامه شماره 94421/29 مورخ 93/10/28 رشته‌های مجاز به منظور برگزاری دوره های مورد بحث اعلام می‌شود.
رشته‌های ورزشی مورد تایید برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و تمرینی ویژه دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان شامل فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال، کاراته، تکواندو، کشتی فرنگی و آزاد اسلامی، تنیس روی میز، بدمینتون، شطرنج، شنا، جودو، دوومیدانی، وزنه‌برداری، ووشو، ژیمناستیک، اسکواش، ایروبیک، آمادگی جسمانی، تی آر ایکس، کراس فیت، پیلاتس، فریز بی، دارت، کبدی، طناب کشی و کوهنوردی است.
در این بخشنامه تاکید شده در سایر رشته‌ها در صورت وجود تقاضا و امکانات مورد نیاز، واحدها و مراکز می‌توانند از طریق کسب مجوز از اداره کل ورزش و تربیت بدنی نسبت به برگزاری کلاس‌های مزبور اقدام کنند.

پیوندهای سایت