دعوت دانشجویان از دکتر ولایتی برای حضور در اختتامیه جشنواره نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

نماینده دست اندرکاران نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم روز دانشجو، از دکتر علی اکبر ولایتی برای حضور در مراسم اختتامیه دومین جشنواره نشریه های دانشجویی این دانشگاه به عنوان مهمان ویژه، دعوت کرد.

سیدمحمدرضا موسوی دانشجوی دکتری علوم سیاسی واحد علوم و تحقیقات و مدیرمسوول فصلنامه علمی دانشجویی مطالعات سیاسی بین المللی، در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب به نمایندگی از دست اندرکاران نشریه های دانشجویی سخنرانی کرد. 
موسوی با بیان اینکه به نمایندگی از فعالان 500 نشریه دانشجویی در اینجا هستم، افزود: بدون تعارف باید گفت در همه‌ بخش های کشور رنگ‌های جناحی وجود دارد، اما به لطف پروردگار ما در نشریات دانشجویی دانشگاه همانطور که مقام معظم رهبری تاکید دارند که دانشگاهیان پیاده نظام جناح‌ها نباشند، شاهدیم کوچک ترین تضادی در میان دانشجویان نیست و همانند دفاع مقدس برادری حاکم است. این موضوع را می توان در بیانیه‌ها و موضع گیری های نشریه های دانشجویی مشاهده کرد.
نماینده فعالان نشریه های دانشجویی ادامه داد: به جرات می توانیم بگوییم نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برای همه‌ دستگاه های کشور امروزه الگوی اخلاق است؛ چرا که با هر عقیده‌ای جز به منافع ملی و خواسته‌های مقام معظم رهبری به چیز دیگری نمی‌اندیشند.
این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: در این میان دانشجو به عنوان ناخدای اصلی کشتی نشریه، با داشتن سه ویژگی منحصر به فرد پرسشگری، مطالبه گری و آرمان‌خواهی خود را تبدیل به قشری حساس و پر توجه در جامعه کرده است.
موسوی با تشکر از همکاری رییس رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی با نشریه های دانشجویی اذعان داشت: از شما جناب آقای دکتر ولایتی و جناب آقای دکتر رهبر خواهشمندیم به نشریه های دانشجویی به عنوان پویاترین عرصه فعالیت‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نگاه ویژه‌ای داشته باشند و از جوانان متعهد دانشگاه در مدیریت‌های میانی دانشگاه آزاد اسلامی استفاده و حمایت های لازم در این زمینه را مبذول فرمایید.
نماینده دست اندرکاران نشریه های دانشجویی با بیان سه درخواست نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از دکتر ولایتی و دکتر رهبر اضافه کرد: آقای دکتر رهبر، می‌خواهم قولی از شما بگیرم در خصوص نامه ای که در مرداد سال جاری با درخواست بیش از 100 فعال نشریه  دانشجویی ارائه شد تا دیداری با شما داشته باشند.
او لزوم قبول نشریه به عنوان یک تشکل دانشجویی و اعطای یک کرسی در شورای فرهنگی دانشگاه را از درخواست‌های فعالان نشریه های دانشجویی عنوان کرد و افزود:  فعالان نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از من خواستند تا از شما جناب آقای دکتر ولایتی دعوت کنیم در اختتامیه دومین جشنواره نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که اواخر ماه جاری (آذر) برگزار می‌ شود به عنوان میهمان ویژه در خدمتتان باشیم.
به گزارش خبرنگار آنا، حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نیز ضمن ابراز رضایت از نشریه های دانشجویی گفت: دانشجویان نشان دادند که نشریه های دانشجویی پویاست و همیشه در صحنه هستند.
او افزود: داوران دومین جشنواره نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اذعان کرده اند که نشریه های در سطح خوبی بوده است. انشاالله تلاش ما بر این خواهد بود که کیفیت نشریه ها را بیشتر کنیم و حداکثر حمایت را از آنها داشته باشیم.
همچنین دکتر رضا نصیری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گفت: نشریه های دانشجویی در بهترین کیفیت هستند و حتما از ظرفیت‌های موجود در رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای معرفی نخبگان نشریاتی استفاده خواهیم کرد.

پیوندهای سایت