مراسم گرامیداشت نهم دی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود

 

 مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری مراسم گرامیداشت نهم دی به منظور بصیرت‌افزایی در واحدهای این دانشگاه خبر داد.

دکتر حسین نصیرزاده گفت: حماسه نهم دی، برگ زرینی در کارنامه ملت ایران در دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب بود. در این روز بزرگ که روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده، پرونده فتنه از سوی مردم آگاه ایران بسته شد.

او با اشاره به برگزاری نشستی با فرماندهان بسیج کارکنان دانشگاه‌های کشور در‌باره برنامه های گرامیداشت نهم دی، خاطرنشان کرد: روز نهم دی‌ به فرمایش مقام معظم رهبری «روز بصیرت‌افزایی» امت اسلامی است. به همین منظور مقرر شد مراسمی برای گرامیداشت روز بصیرت‌ و میثاق امت با ولایت با حضور فرماندهان بسیج کارکنان در دانشگاه‌ها برگزار شود.

نصیرزاده افزود: در سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نیز مراسم‌هایی برای گرامیداشت این روز بزرگ و به منظور بصیرت‌افزایی برگزار خواهد شد.

او همچنین با اشاره به برنامه‌های دانشگاه‌ها برای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی،اظهار کرد: نخستین نشست فرماندهان بسیج کارکنان دانشگاه‌ها چهارشنبه هفته گذشته تشکیل و راه اندازی ستاد دهه فجر به دانشگاه‌ها ابلاغ شد.

فرمانده مرکز مقاوت بسیج کارکنان وزارت علوم، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با بیان اینکه دهه مبارک فجر به نوعی بصیرت‌افزایی در حوزه انقلاب اسلامی است، ادامه داد: وظیفه داریم در این دهه با برگزاری نمایشگاه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی و مراسم‌ مربوط به بصیرت‌افزایی، جوانان را نسبت به معیارهای انقلاب اسلامی آگاه‌تر کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نصیرزاده اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از همه مردم به ویژه جامعه دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن که روز استکبارستیزی و انقلابی بودن است، دعوت می‌کند.

او درباره برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در دانشگاه‌هاع اذعان داشت : برگزاری نمایشگاه، مسابقه های فرهنگی و ورزشی و مسابقه فرهنگی بصیرت‌افزایی مکتوب در حوزه انقلاب اسلامی ، از جمله این برنامه‌هاست و به برگزیدگان که جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

 

پیوندهای سایت