حجت الاسلام محمدیان: برخورد و خنثی‌سازی هر توطئه‌ای هوشیاری مردم را می‌طلبد

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: برخورد و خنثی‌سازی این توطئه‌ها هوشیاری مردم را می‌طلبد که خوشبختانه مردم بار دیگر بصیرت خود را نشان داده و با جدا کردن صف خود از اغتشاشگران این بصیرت را به نمایش گذاشتند.
حجت‌الاسلام محمد محمدیان در نشست هم‌اندیشی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های استان مرکزی اظهار کرد: متأسفانه طی روز‌های اخیر شاهد اقدامات تأسف‌باری در برخی از شهر‌های کشور توسط عده‌ای اغتشاشگر هستیم که این نوع اقدامات می‌تواند به امنیت ملی خدشه وارد کند.
او تصریح کرد: برخورد و خنثی‌سازی این توطئه‌ها هوشیاری مردم را می‌طلبد که خوشبختانه مردم بار دیگر بصیرت خود را نشان داده و با جدا کردن صف خود از اغتشاشگران این بصیرت را به نمایش گذاشتند.
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: قطعا دانشگاهیان این‌گونه اقدامات را محکوم کرده و فردا با حضور در تجمع اعتراض‌آمیز نفرت خود را از چنین اقداماتی فریاد خواهند زد.
محمدیان با بیان اینکه شیوه رساندن صدای اعتراض به گوش مسوولان آسیب‌رساندن به اموال عمومی نیست، خاطرنشان کرد: مردم انتظار دارند وضع اقتصاد بهتر شود، بستر اشتغال فراهم و وضع معیشت بهبود یابد و مدیران توانمند بر کار گمارده شوند که این خواسته‌های به‌حق آن‌ها باید محقق شود.
او افزود: امروز مسئله فساد که طی چند سال اخیر در کشور رو به فزونی نهاده، سرمایه اجتماعی را کاهش داده است که باید این سرمایه را با اصلاح امور به کشور بازگردانند.
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه فتنه‌های جدید به دلیل شکست دشمن در جبهه سوریه و عراق طراحی شده است، توضیح داد: دشمنانی که به دنبال خاورمیانه جدید هستند، با طراحی چنین فتنه‌هایی به دنبال براندازی نظام هستند، اما غافل از آن هستند که ملت اجازه نخواهند داد خواب دشمنان بر علیه نظام تعبیر شود.
محمدیان اضافه کرد: رژیم آل سعود سه سال با یمن درگیر است، به گمان خود خیال می‌کرد می‌تواند ظرف مدت کوتاهی می‌تواند یمن را از پای درآورد، اما مقاومت یمنی‌ها موجب خشم آنان شده است.
او تأکید کرد: مشکلاتی در کشور وجود دارد که این مشکلات باید حل و فصل شوند، روحیه اشرافی‌گری باید از جامعه از بین برود و سرمایه‌های اجتماعی باید به جامعه بازگردد.
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: انقلاب رویش‌های جدیدی دارد، بدون شک چنین نسیم‌هایی نخواهد توانست ذره‌ای درخت تنومند انقلاب را تکان دهد، آنچه باقی می‌ماند روسیاهی برای دشمنانی است که به دنبال نابودی این نظام هستند.

پیوندهای سایت