تمدید مهلت ثبت اثر در جشنواره ملی فیلم دانشجویی تا 28 دی

مهلت ثبت اثر برای شرکت در هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی کشور تا 28 دی تمدید شد.

مهلت ثبت اثر در هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی کشور تا 28 دی تمدید شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در بخش فیلم‌های کوتاه، داستانی، مستند کوتاه و بلند و فیلمنامه به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

همچنین بخش انیمیشن نیز به این جشنواره افزوده شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را با موضوع آسیب‌های اجتماعی با تاکید بر پیشگیری از اعتیاد به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به برگزیدگان بخش انیمیشن در بخش بهترین فیلم تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه ۱۵ میلیون ریال جایزه نقدی، به بهترین کارگردانی تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه ۱۲ میلیون ریال جایزه نقدی و به بهترین دستاورد فنی و هنری تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شود.

دانشگاه سیستان و بلوچستان با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد مبارزه با مواد مخدر، هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی را در دو بخش فیلم و فیلمنامه با هدف نمایش آثار دانشجویی با موضوع آزاد و پیشگیری از اعتیاد، اسفند۹۶ در زاهدان برگزار می‌کند.

جشنواره ملی فیلم دانشجویی، تلاشِ کوچکی است برای جمع‌آوری ایده‌های هنرمندانه دانشجویان جوان ایرانی و ارتقا سطح بینش و آگاهی و افزایش امید به آینده‌ای بهتر و دانشجویان به دلیل حضور در بطن اجتماع و داشتن نگاهی هنری آمیخته با رویکرد منتقدانه و دغدغه‌مند می‌توانند در زمینه تولیدات هنری سهم ارزنده‌ای داشته باشند.

آخرین مهلت ارسال فیلم و فیلمنامه ۳۰ دی اعلام شده است و فهرست آثار پذیرفته‌شده در بخش فیلم و فیلمنامه، نیمه دوم بهمن اعلام می‌شود.

همچنین این رویداد فرهنگی از هفتم تا دهم اسفند برگزار خواهد شد. مدت زمان آثار در بخش فیلم به طور کلی شامل سه بخش است که عبارتند از بخش کوتاه داستانی: از یک تا ۳۰ دقیقه، بخش مستند (کوتاه) از ۱۰ تا ۳۰ دقیقه، بخش مستند (بلند) بیشتر از ۳۰ دقیقه

این جشنواره در سطح ملی برنامه‌ریزی شده است و تمامی دانشجویان دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. همچنین آثار تولید شده از سال ۱۳۹۲ که در دوره گذشته جشنواره به نمایش در نیامده می‌توانند متقاضی شرکت در این دوره از جشنواره باشند و محدودیتی در شمار آثار ارسالی برای دانشجویان وجود ندارد.

 

پیوندهای سایت