آغاز بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی کشور

رییس ستاد ازدواج دانشجویی کشور از آغاز بیست و یکمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی کشور به میزبانی مشهد الرضا (ع) خبر داد.

حجت الاسلام محمد خادمی با اشاره به آمار ثبت نام بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی، گفت: تا امروز ۱۶ هزار زوج برای مراسم بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی نام نویسی کرده اند.

او افزود: براساس تفاهم نامه هایی که با برخی از ارگان ها داشته ایم، سهمیه هایی در قالب دانشجویی از جمله کاروان دانشجویی پرستاران ارائه شده است. قرار است این دانشجویان نیز در این دوره از ازدواج دانشجویی شرکت کنند.

رییس ستاد ازدواج دانشجویی کشور خاطرنشان کرد: بیست و یکمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی کشور از سوم بهمن ۹۶ با اعزام نخستین کاروان از زوج های دانشجو کار خود را به میزبانی مشهدالرضا (ع) آغاز کرد.

خادمی در گفت و گو با خبرنگار مهر، ادامه داد: همچنین حدود هشت هزار زوج دانشجو که در مراسم سال گذشته نام نویسی کرده بودند و موفق به تشرف نشده اند و همچنین سه هزار زوجی که سال گذشته نام نویسی کرده اما مدارکشان تایید نشده است، می توانند تا پایان بهمن با ارائه مدارک خود به دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها و انتخاب کاروان به مشهد مقدس مشرف شوند.

او اضافه کرد: زوج های دانشجویی که تا کنون موفق به نام نویسی نشده اند تا ۳۰ بهمن فرصت دارند به سایت www.ezdevaj.org  مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

پیوندهای سایت