پیشنهاد افزایش مدت سفر عتبات دانشگاهیان به هشت روز

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از ارایه پیشنهاد برای افزایش مدت سفر عتبات، به 8 روز خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی در همایش مدیران عتبات عالیات استان فارس که در سرسرای شهید چمران دانشگاه شیراز برگزار شد از ارایه پیشنهاد برای افزایش مدت سفر عتبات به 8 روز سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد : تهمیدات لازم برای یک سفر مناسب برای دانشگاهیان اندیشیده شده است.
او افزود: در دوره هجدهم بیش از 95 هزار نفر متقاضی از طریق سایت برای عتبات ثبت‌نام کرده‌اند و این درحالی است که با تلاش‌های صورت گرفته امکان اعزام برای 17 هزار نفر وجود دارد.
فقیهی، همچنین به آسیب‌شناسی دوره‌های گذشته پرداخت و خطاب به شرکت‌کنندگان ‌عنوان کرد: از شما تقاضا داریم که ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان را نقد کنید، تا این حرکت ناب فرهنگی به جایگاه مطلوب برسد.
رییس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان کشور گفت: امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های مناسب، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور، بتواند پاسخگوی نیازهای فرهنگی زائران دانشگاهی باشد.
اعزام پدر و مادر به همراه دانشگاهیان، وضعیت پروازها به عراق، هتل‌ها در نجف و کربلا و کاظمین، زمان توزیع بسته‌های فرهنگی و به روزرسانی کتاب‌ها و محتواهای دیجیتال، از جمله مسائلی بود که حجت‌الاسلام والمسلمین فقیهی درباره آنها مطالبی را بیان کرد.
در این نشست که رییس و مسئولان ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور حضور داشتند؛ جمعی از مدیران، دیدگاه‌ها، پیشنهادها و انتقادهای خود را درباره مسائل فرهنگی و اجرایی کاروان‌ها بیان کردند.

پیوندهای سایت