تدوین کتاب تبیین کارآمدی نظام در دانشگاه آزاد اسلامی

رییس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی از تدوین کتاب «تبیین کارآمدی نظام» از سوی این دانشگاه و انتشار آن در سال آینده (چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی) خبر داد.
حجت‌الاسلام و المسلمین حسن خیری اظهار کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، همایشی تحت عنوان «تبیین کارآمدی نظام» در عرصه‌ها و محورهای مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، امنیتی، علمی، اقتصادی برگزار می‌شود. این همایش بین‌المللی در دو سطح تئوریک و عملیاتی برگزار خواهد شد. تمرکز روی وجوه ممیزه انقلاب اسلامی و آینده‌پژوهشی است. همچنین در برگزاری این همایش بر مفهوم‌سازی، گفتمان‌سازی، جریان‌سازی و نهادسازی تاکید ویژه‌ای وجود دارد. فراخوان این همایش نیز به زودی منتشر خواهد شد.
او ادامه داد: در همین زمینه کتابی تدوین می‌شود که تبیین کارآمدی نظام با استفاده از آمار است. این کتاب منبعی خواهد بود که با آمارهای مستند و با ذکر منبع و ماخذ نشان می‌دهد ما کجا بوده‌ایم و در طول این سال‌ها به کجا رسیده‌ایم و در واقع فراز و فرودهای ما چگونه بوده است.
رییس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آنا اضافه کرد: سال آینده چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است و طرح ما این است در این یک سالی که فرصت داریم بتوانیم یک کار علمی در شان انقلاب و ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی انجام دهیم.
خیری خاطرنشان کرد: این کتاب از سوی محققانی که برای همین منظور شناسایی و دور هم جمع شده‌اند تهیه می‌شود. متخصصان دانشگاه آزاد اسلامی کارنامه انقلاب اسلامی را براساس آمار نمایش خواهند داد.

پیوندهای سایت