برپایی ایستگاه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در مسیرهای راهپیمایی بیست و دوم بهمن

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن از انسجام ملی و اسلامی کشور دفاع خواهند کرد.
دکتر حسین نصیرزاده با اشاره به برنامه‌های ایام دهه مبارک فجر در واحدها و سازمان مرکزی دانشگاه، خاطرنشان کرد: ستاد برگزاری دهه فجر با محوریت مجموعه بسیج کارمندان و حضور تمامی معاونت‌ها و ادارات کل در سازمان مرکزی دانشگاه تشکیل و تصمیم‌های لازم در‌خصوص برنامه‌های این ایام گرفته شد.
او با بیان اینکه برنامه‌های بسیار متنوعی برای گرامیداشت ایام دهه فجر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان مرکزی در حال برگزاری است، ادامه داد: برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، برپایی نمایشگاه، نشست‌های اساتید و کارکنان در قالب بحث‌های مربوط به انقلاب اسلامی و نشست های هم‌اندیشی از جمله این برنامه‌هاست.
نصیرزاده اضافه کرد: برنامه میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) نیز به صورت منسجم توسط واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر حضور پرشور تمام دانشگاهیان، دانشجویان، استادان و مسوولان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن ،  به خبرنگار مرکز روابط عمومی دانشگاه گفت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در این راهپیمایی حاضر می شوند و با حضور خود از انسجام ملی و اسلامی کشور دفاع خواهند کرد.
او افزود: ایستگاه‌های صلواتی فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و تهران در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن برپا خواهد شد که محصولات فرهنگی واحدها در این ایستگاه‌ها در اختیار مردم انقلابی قرار خواهد گرفت.

پیوندهای سایت