اختتامیه دومین جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی 26 بهمن برگزار می‌شود

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران از برگزاری اختتامیه دومین جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد شهرقدس در روز بیست و ششم بهمن خبر داد.
دکتر مهدی فتح‌الله در نشست هماهنگی اختتامیه دومین جشنواره سراسری نشریه‌های دانشجویی که به میزبانی واحد شهر قدس برگزار شد، روند اجرای جشنواره، اهمیت جشنواره نشریه‌های دانشجویی و نحوه اجرایی کردن آیین پایانی جشنواره از نظر کیفی و کمی را بیان کرد.
رییس دومین جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با تبریک ایام مبارک دهه فجر، بر ضرورت برگزاری هرچه با شکوه جشنواره تاکید کرد و خواستار توجه بیشتر به ادامه این نوع جریان های دانشجویی در بخش شاخص های دینی، اخلاقی، انقلابی، ارزشی و هویتی در نشریه های دانشجویی شد.
او با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره فرهنگ درست و سازنده نشریه ها در دانشگاه، از همه عوامل اجرایی و اعضای کمیته‌ها خواستار حرکت جهادی در این باره شد.
فتح‌الله با توجه به چشم انداز مطلوب دانشگاه آزاد اسلامی در آینده نزدیک، اظهار کرد: «برند شدن دانشگاه در آینده از لحاظ ارائه استانداردهای علمی و صنعتی دور از دسترس نیست.»
نماینده سازمان مرکزی در دومین جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی نیز گزارش کوتاهی از فهرست برگزاری مراسم آیین پایانی جشنواره ارایه کرد.
ولی الله ولی پور عزیزی گفت: «بر اساس بررسی‌های صورت گرفته و نتایج داوری آثار، 120 نفر از استان‌های مختلف کشور به عنوان برگزیدگان دانشجویی و شماری میهمان ویژه به عنوان نمایندگان معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسوولان سازمان مرکزی حضور خواهند داشت.»
به گزارش خبرنگار آنا، در پایان نشست، اعضای دبیرخانه دومین جشنواره نشریات دانشجویی به همراه مسوولان سازمان مرکزی با حضور بر سر مزار مطهر دو شهید گمنام واحد با ذکر فاتحه با آرمان‌های شهدای والا مقام تجدید میثاق و به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کردند.

پیوندهای سایت