غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام واحد علوم و تحقیقات با حضور دکتر فرهاد رهبر

مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، با حضور دکتر فرهاد رهبر برگزار شد.
به مناسبت دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، دکتر فرهاد رهبر رییس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه جمعی از مسوولان و کارکنان واحد علوم و تحقیقات با غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدای گمنام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کردند.
همچنین پویش دختران انقلاب با تاکید بر حجاب در تراز انقلاب اسلامی به صورت خودجوش، میثاق‌نامه خود را در حضور دکتر فرهاد رهبر قرائت کردند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی، در حاشیه این مراسم گفت: امروز افرادی زمزمه می کنند که اسلام با مظاهر تمدن مثل اینترنت و فضای مجازی مخالف است، ما با اینترنت و فضای مجازی مخالف نیستیم و می خواهیم از این ابزار برای پیشرفت استفاده کنیم.
دکتر رهبر با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) در بهشت زهرا (س) خاطرنشان کرد: امام راحل این ادعا که می‌گویند اسلام با تمدن مخالف است رد کردند و فرمودند ما با ماهواره، سینما، رادیو، تلویزیون و تئاتر مخالف نیستیم. اسلام با مظاهر فساد و فحشا مخالف است.
او افزود: اگر سینما مظهر فساد است قاعدتا ما با مظاهر فساد مخالفیم. همان حرفهایی که آن روز می زدند که اسلام با مظاهر تمدن مخالف است امروز افراد دیگری دارند اینگونه زمزمه می کنند که اسلام با مظاهر تمدن مثل اینترنت و فضای مجازی مخالف است.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری به درستی فرمودند که ما با اینترنت و فضای مجازی مخالف نیستیم بلکه اتفاقا ما می‌خواهیم از این ابزار برای پیشرفت استفاده کنیم. اگر این ابزار مظهر فساد شوند باید از مفسده انگیز بودن آن جلوگیری شود.
دکتر رهبر با اشاره به دو درس از پیروزی انقلاب اسلامی، اذعان داشت: درس اول اینکه همه رهبری امام راحل را پذیرفته بودند و با همدلی توانستند این انقلاب را به پیروزی برسانند. امروز هم یکی از نکاتی که باید به آن توجه جدی کنیم این وحدت و همدلی بین تمام اقشار مردم، مسوولان و سران قوا در کنار رهبری حضرت آیت الله خامنه ای است.
او تاکید کرد: باید این وظیفه شرعی را بپذیریم که هماهنگ و همدل باشیم و در سایه ولایت فقیه بتوانیم این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی (عج) پیوند بزنیم.

پیوندهای سایت