چهارمین همایش ملی اندیشه‌های دفاعی رهبر معظم انقلاب با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود

رییس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همایش ملی تبیین اندیشه‌های دفاعی رهبر معظم انقلاب با هدف دستیابی به نظام دفاعی مبتنی بر دکترین جمهوری اسلامی، در خرداد ماه سال 97 برگزار می‌شود.
عبدالمجید طالب‌تاش توضیح داد: همایش ملی تبیین اندیشه های دفاعی رهبر معظم انقلاب، از سوی سازمان سیاسی عقیدتی صنایع دفاع با مشارکت بیش از 30 نهاد و مرکز آموزش عالی و از جمله دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.
او با تاکید بر اهمیت این همایش برای دستیابی به اهداف تعیین ‌شده، ادامه داد: کمیته علمی همایش با حضور بیش از 30 نفر از دانشگاهیان و حوزویان تشکیل شده که در نشست‌های مشترک محورهای همایش را تعیین کرده‌اند. این محورها شامل دفاع آینده‌نگر، دفاع در عمق راهبردی، نفوذ و مقابله با آن، توانمندسازی معنوی و آمادگی دفاعی و اقتصاد مقاومتی با تاکید بر ظرفیت‌های دفاعی نیروهای مسلح است. استادان، صاحب نظران و پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
رییس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: مهلت ارسال مقاله تا 20 فروردین 97 در نظر گرفته شده و  نویسندگان می‌توانند با مراجعه به سایت همایش به نشانی www.tademam.ir مراجعه و اطلاعات لازم را کسب کنند. دبیرخانه همایش نیز به نشانی تهران، خیابان پاسداران، رو به روی سه راه اختیاریه، سازمان صنایع دفاع (ساصد) به شماره تلفن 29972434 راه اندازی شده است و انتظار داریم اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و از جمله مدرسان درس دفاع مقدس با ارسال مقاله بر غنای این همایش بیفزایند.
طالب‌تاش با دعوت از اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای ارسال مقاله، اظهار کرد: با توجه به برگزاری سه دوره قبلی این همایش و با در نظر گرفتن برنامه‌ریزی و مشارکت گسترده‌ای که برای غنا بخشی به این همایش ملی صورت گرفت انتظار می‌رود انشاءالله بتوانیم به الگویی از دکترین دفاعی مقام معظم رهبری که می‌تواند روشن‌کننده راه پیشِ روی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد، دست یابیم.

پیوندهای سایت