حضور پرشور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در بیست و دوم بهمن تماشایی

استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای دانشگاهی سراسر کشور با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با ملت ایران همراه و همصدا شدند و حماسه‌ای تماشایی آفریدند.
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافتند و پا به پای آحاد مردم ایران اسلامی چهلمین بهار انقلاب را گرامی داشتند.
شرکت‌کنندگان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بیزاری خود را از سیاست‌ها و جنگ طلبی‌های استکبار اعلام کردند.
برپایی ایستگاه‌های فرهنگی و هنری بخشی از برنامه‌های جشن پیروزی انقلاب اسلامی به همت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر مسیر راهپیمایی در شهرهای مختلف ایران اسلامی بود.
رییسان واحدهای دانشگاهی، کانون‌های فرهنگی و هنری و تشکل‌های دانشجویی نیز در پیام‌های جداگانه‌ای این ایام را گرامی داشتند و از حضور دانشگاهیان و مردم قدردانی و تشکر کردند.
به گزارش خبرنگار آنا، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور گسترده در مراسم راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن آمادگی خود را برای خدمت در همه عرصه‌های موردنیاز کشور اعلام کردند و دست در دست آحاد ملت تحت رهبری‌های حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای، حماسه‌ای دیگر را در برابر دشمنان اسلام و قرآن رقم زدند. آنان با این حضور پرشور اعلام کردند در پاسداری از آرمان‌های بزرگ امام عزیز و خون پاک و مطهر شهیدان از بذل هیچ چیز دریغ نخواهند کرد و با توکل به خداوند پرچم خونرنگ این نظام مقدس را به صاحب اصلی‌اش حضرت بقیه الله اعظم (عج) خواهند سپرد.
دانشگاهیان تاکید کردند که به جهانیان اعلام می کنیم؛ بدانید ما همچنان در بیعت می مانیم و با تمام فتنه انگیزی و دروغ افکنی دشمنان اسلام علیه انقلاب و رهبر عظیم الشان مان مبارزه می کنیم و از همه حقوق مسلم خویش در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، دستاوردهای بزرگ علمی و فناوری به ویژه انرژی صلح آمیز هسته ای و دستیابی به دانش فضایی، دفاع خواهیم کرد و پایبند به انقلابمان می مانیم.

پیوندهای سایت