دکتر ولایتی: حضور حماسی مردم نشان می‌دهد که انقلاب کهنه ‌شدنی نیست

 

رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی معتقد است حضور حماسی مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نشان می دهد انقلاب کهنه ‌شدنی نیست و هرچه زمان می‌گذرد پایه‌هایش محکم‌تر می‌شود.

دکتر علی‌اکبر ولایتی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن به خبرنگار آنا گفت: سالگرد 22 بهمن امسال پرشورتر از سال‌های قبل است به علت اینکه مردم ما احساس می‌کنند هر چه انقلاب پیش‌تر می‌رود دشمنشان بیشتر می‌شود. پیروزی‌های اخیر خط مقاومت و پیروزی‌های حدفاصل بهمن 95 تا بهمن امسال، پیروزی‌هایی که در عراق، سوریه، لبنان و یمن از سوی خط مقاومت به دست آمده است، باعث شده تا توطئه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌‌ها بیشتر و جدی‌تر شود. مردم ما هم که این موضوع را احساس کرده اند با شوق و انگیزه قوی‌تری در این گردهمایی و راهپیمایی عظیم 22 بهمن شرکت می‌کنند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل ادامه داد: حضور حماسی مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نشان می دهد انقلاب کهنه ‌شدنی نیست و هرچه زمان می‌گذرد پایه‌هایش محکم‌تر می‌شود. همچنین مردم وقتی نتایج این انقلاب را نه تنها در کشورمان بلکه در کشورهای اطراف می‌بینند، امیدوارتر می‌شوند.

او اضافه کرد: این دستاوردی است که از سوی خود مردم در حدود 40 سال گذشته رقم خورده است. انقلاب پیروز شد و هشت سال دفاع مقدس را خود مردم هدایت کردند. دفاع از حرم را مردم اداره کردند و می‌بینند هر قدمی که از سوی جمهوری اسلامی ایران برداشته شده با هدایت مقام معطم رهبری و حمایت مردم بوده است و ما پیروز شده‌ایم. بنابراین هم این حضور حکایت از بقای نشاط مردم و هم انگیزه آنها برای بقایی راهی است که از 40 سال پیش آغاز شده است.

رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی درباره این دانشگاه به عنوان یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب خاطرنشان کرد: اگر کاری در دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد با کمک همه مسوولان، استادان و دانشجویان این دانشگاه است که بزرگ ترین دانشگاه حضوری جهان به شمار می آید. بدون تردید تلاش همه ما یعنی استادان، مسوولان و همکارانم این است که به ارتقای کیفی بعد از این توسعه کمی گسترده بپردازیم و به حمدالله آثار آن هم در حوزه آموزش، پژوهش و هم فرهنگی نمایان شده است. امیدواریم بتوانیم آنچه را که مدنظر انقلاب و مقام معظم رهبری است از اقتصاد دانش‌بنیان و آموزش پژوهش ‌محور پیش ببریم.

پیوندهای سایت