دکتر کلانتری:بیست و دوم بهمن جشن ملی همه ایرانیان است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد که مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، سربلندی کشور و انقلاب اسلامی، ایستادگی و مقاومت همه جانبه ملی را در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی به نمایش گذاشتند. 

حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری در گفت و گو با خبرنگار ایسکانیوز به حضور پرشور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن اشاره و خاطرنشان کرد: روز 22 بهمن، جشن ملی همه ایرانیان است. مردم در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  با همه وجود در صحنه حضور یافتند و با انقلاب اسلامی، امام (ره) و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
او افزود: دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان قشر فرهیخته و نخبگان کشور با بصیرت و ولایتمداری و حضور همه جانبه در راهپیمایی 22 بهمن، شور و اشتیاق خود به انقلاب و کشور را در معرض دید جهانیان قرار دادند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی توضیح داد: پیش از دهه فجر، برنامه های بزرگداشت دهه فجر به تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده بود و دانشگاهیان با توجه به درک عمیقی که از انقلاب اسلامی دارند، باهمه وجود در این راستا تلاش کردند.
کلانتری با اشاره به دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگ ترین دانشگاه حضوری جهان، اذعان داشت: این دانشگاه مراحل تکمیل و بلوغ خود را به خوبی پشت سر گذاشته و به لحاظ کیفیت بخشی به برنامه های علمی، پژوهشی، فکری و فرهنگی گام های بزرگی برداشته است.

پیوندهای سایت