همایش «ظرفیت، کارنامه و کارآمدی نظام» در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود

 

رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری همایش بین المللی ظرفیت، کارنامه و کارآمدی نظام، در بهمن سال جاری خبر داد.
نشست کمیته اجرایی همایش بین المللی ظرفیت، کارنامه و کارآمدی نظام، با حضور حجت الاسلام دکتر حسن خیری رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد.
در این نشست، دکتر خیری خاطرنشان کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی است تا دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری مراکز آموزشی و پژوهشی به واکاوی ظرفیت های انقلاب و عرضه کارنامه درخشان و کارآمدی این نظام هویت ساز و تمدن آفرین بپردازد.
او، تبیین ظرفیت های نظری و عملی و واکاوی کارآمدی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران را از اهداف برگزاری این همایش دانست و افزود: تحلیل مواجهه انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران با چالش های مختلف و آینده پژوهی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.
رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی درباره محورها و موضوعات اصلی همایش اظهار کرد:مبنا شناسی انقلاب اسلامی، فرهنگی و اجتماعی، سیاست، امنیت و دفاع، اقتصاد، صنعت، تجارت و کشاورزی، آموزش و تحقیقات و چالش های پیشرو از محورهای همایش بین المللی ظرفیت، کارنامه و کارآمدی انقلاب اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، خیری ادامه داد: برگزاری کرسی های ترویجی، کارگاه ها و نشست های تخصصی در واحدها و مراکز آموزشی و پژوهشی، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و برگزاری جشنواره ویژه آثار ادبی، هنری، نمایشی و تجلیل از برگزیدگان از فعالیتهای جنبی همایش است.
او با بیان اینکه همایش بین المللی ظرفیت، کارنامه و کارآمدی انقلاب اسلامی، دهه نخست بهمن سال جاری تشکیل می شود، اضافه کرد: علاقه مندان می توانند چکیده مقاله های خود را تا 31 شهریور و اصل مقاله را تا 30 آذر امسال به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

پیوندهای سایت