کیهانی: نقش دانشگاه آزاد اسلامی در ورزش کشور بی بدیل است

رئیس فدراسیون دو و میدانی کشور در دیدار با مدیرکل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: ورزش دو و میدانی نیاز به حمایت های بیشتری دارد و دانشگاه آزاد اسلامی همواره نقش مؤثری از این حیث ایفا کرده است.
مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی کشور و دکتر کمال جوانمرد مدیرکل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، با محوریت آموزش، توسعه و حمایت از ورزش دو و میدانی در دانشگاه آزاد اسلامی به گفت‌وگو پرداختند.
در این دیدار، کیهانی اظهار کرد: دکتر جوانمرد خود از جنس ورزش هست و با دغدغه‌های ورزشکاران و قهرمانان به خوبی آشناست. امیدواریم با حضور دکتر جوانمرد در مدیریت ورزش دانشگاه آزاد اسلامی، در آینده توفیق زیادی در زمینه های مختلف حاصل شود.
او افزود: نقش دانشگاه آزاد اسلامی در ورزش کشور بی بدیل است. تیم های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در میدان ها و عرصه‌های ورزشی داخلی و بین المللی خوش درخشیده اند و همواره بر قله افتخار ایستاده‌اند.
رئیس فدراسیون دو و میدانی کشور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای عظیم‌ترین زیر ساخت‌های ورزش کشور است، بستر مناسبی برای توسعه و آموزش ورزش های پایه در اختیار دارد. امیدواریم با انعقاد تفاهم نامه بین فدراسیون دو و میدانی و دانشگاه آزاد اسلامی بتوانیم روندی رو به رشد در این زمینه ایجاد کنیم.
کیهانی اذعان داشت: در حال حاضر ورزش دو و میدانی نیاز به حمایت های بیشتری دارد و دانشگاه آزاد اسلامی همواره نقش مؤثری از این حیث ایفا کرده است.

پیوندهای سایت