دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به سمت حرم مطهر رضوی پیاده‌روی می کنند

 

کاروان بزرگ پیاده‌روی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، از نیشابور تا مشهد مقدس از 15 تا 17 آبان به میزبانی  واحد مشهد برگزار می‌شود.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت: به مناسبت ایام پایانی ماه صفر و رحلت جانسوز پیامبر اسلام (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و به ویژه شهادت امام علی بن موسی الرضا (ع) 600 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور از محل قدمگاه امام رضا (ع) در نیشابور تا مشهد مقدس را گروهی پیاده‌روی خواهند کرد.
دکتر مهدی ملک ن‍ژاد با بیان اینکه تمامی دانشجویان شرکت کننده، عصر سه شنبه 15 آبان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور گرد هم می آیند، افزود: شروع حرکت کاروان روز چهارشنبه 16 آبان از شهرستان ملک آباد به سمت مشهد به طول 24 کیلومتر است.
او به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در طول این پیاده روی اشاره کرد و توضیح داد: ورود کاروان به شهر مقدس مشهد پنجشنبه 17 آبان است و کاروان دانشجویی با تجمع در میدان 15 خرداد مشهد به سمت حرم مطهر رضوی حرکت می‌کنند.
ملک ن‍ژاد از اقامت کاروان در دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در خیابان شاهین فر خبر داد و اضافه کرد: در سالروز شهادت امام رضا (ع) کاروان با تجمع در یکی از رواق های حرم مطهر رضوی به عزاداری خواهد پرداخت.

پیوندهای سایت