سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به مرحله نهایی رسید

سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور پس از طی مراحل دانشگاهی، منطقه‌ای و سراسری، ۲۵ تا ۲۸ آبان امسال به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.
به نقل از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در مرحله نهایی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، دانشجویان منتخب دستگاه های دانشگاهی کشور از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی و کاربردی، فرهنگیان، فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم معارف قرآن کریم به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.
دبیرخانه مرکزی جشنواره مستقر در اداره فعالیت های دینی و قرآنی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، رعایت موارد زیر در جشنواره ملی از سوی دانشجویان راه یافته را ضروری می‌داند:
با توجه به سیاست دبیرخانه جشنواره مبنی بر خوددداری از پذیرش همراهان، به هیچ وجه همراه یا همراهانی از دانشگاه های مختلف در جشنواره حاضر نشوند. این موضوع شامل فرزندان و همسر و غیره(به استثناء فرزند شیرخوار زیر دو سال و یک نفر همراه متسابقان نابینا) می شود. دبیرخانه جشنواره هیچ مسئولیتی درباره پذیرش و اسکان افراد خارج از فهرست ندارد.
برای پذیرش متسابقان و برگزیدگان ارایه کارت شناسایی معتبر عکس دار و کارت دانشجویی ضروری است و در صورت احزار نشدن هویت افراد به هیچ وجه پذیرش صورت نخواهد گرفت.
پذیرش متسابقان و برگزیدگان بخش‌های مختلف از ساعت ۱۴ جمعه ۲۵/‏۸/‏۹۷ شروع می شود.
زمان خروج برگزیدگان و شرکت کنندگان همه بخش‌های آوایی، معارفی، ادبی، هنری، پژوهشی، فناوری ساعت 12 ظهر دوشنبه ۲۸ / ‏ ۸/‏۹۶ است. اطلاعات بیشتر در سایت quranmelli.ir درج شده است.

پیوندهای سایت