احدی: بهترین های تنیس روی میز کشور عضو تیم دانشگاه آزاد اسلامی هستند

سرمربی تیم تنیس روی میز باشگاه فرهنگی- ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: ۹۵ درصد تیم تنیس روی میز این باشگاه از بدنه دانشگاه‌ است.
مهران احدی در گفت و گو با خبرنگار آنا، با بیان اینکه تیم تنیس روی میز دانشگاه آزاد اسلامی، از قدیمی‌ترین و معتبرترین تیم‌های فعال این رشته است، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی همیشه جزوه سه تیم برتر کشور بوده است. فقط سال گذشته تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقه های کشوری حضور نداشت و البته امسال با قدرت بیشتری پا به عرصه رقابت‌ها گذاشته است.
ملی پوش پیشین تنیس روی میز توضیح داد: بازیکن‌های خوبی جذب کرده‌ایم. امسال در رشته تنیس روی میز، هم تیم بانوان و هم تیم آقایان داریم. رقابت این رشته ورزشی در بخش آقایان در شش مرحله و با حدود ۱۰ تیم برگزار می‌شود. احتمالا تیم ملی ترکیه نیز در رقابت‌ها لیگ برتر حضور دارد. در هر مرحله پنج دور بازی می‌شود.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: ۹۵ درصد تیم تنیس روی میز از بدنه دانشگاه‌ آزاد اسلامی هستند. چهار نفر از اعضای این تیم از پنج نفر برتر ایران در رشته تنیس روی میز هستند.
احدی اضافه کرد: در چیدمان تیم، دو هدف اصلی وجود داشت؛ تیم قوی داشته باشیم و اعضای آن از بدنه دانشگاه آزاد اسلامی باشند. برای رسیدن به هدف دوم در بین دانشجویان رقابت‌هایی را به منظور استعدادیابی برگزار و یک نفر از دانشجویان را برای حضور در تیم انتخاب کردیم.

پیوندهای سایت