پیام های تبریک دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی برای نایب ‌قهرمانی تیم بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی در آسیا

 

دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور پیام هایی، نایب ‌قهرمانی تیم بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقه های آسیایی را تبریک گفت.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی‌اکبر ولایتی با صدور پیامی، نایب‌قهرمانی تیم بسکتبال بانوان دانشگاه آزاد اسلامی را در پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی دانشجویان آسیا (چین تایپه۲۰۱۹) تبریک گفت.
در متن پیام ولایتی آمده است: تلاش ارزشمند و قهرمانانه تیم بسکتبال بانوان دانشجو و افتخارآفرین دانشگاه آزاد اسلامی که به‌عنوان نماینده ایران در نیمه‌نهایی و فینال مسابقات قهرمانی دانشجویان آسیا-۲۰۱۹ به مقام نایب‌قهرمانی آسیا دست یافتند، موجب خرسندی مردم عزیز کشورمان و به ‌ویژه جامعه ورزشی، علمی و دانشگاهی کشور شد. دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به توانمندی‌های ارزشمند و فراوان در اختیار می‌بایست علاوه بر ایجاد ظرفیت‌های جدی در حوزه‌های علمی و پژوهشی، زمینه‌های بیشتر افتخارآفرینی دانشجویان عزیز در عرصه‌های ملی و بین‌المللی ورزشی را فراهم نماید که خوشبختانه گام‌های مثبتی در این خصوص شکل گرفته و همچون همیشه، شاهد حضور مؤثر دانشجویان و اساتید دانشگاه در حوزه‌های مختلف خواهیم بود.
اینجانب لازم می‌دانم این پیروزی و افتخارآفرینی را که به نمایندگی از کشورمان محقق گردیده، به جامعه ورزشی کشور، اساتید و دانشجویان محترم دانشگاه آزاد اسلامی، مدیران، دست‌اندرکاران و اعضای کادر فنی و به ویژه ورزشکاران عزیز تبریک عرض نموده، برای همه آنان توفیق و سربلندی آرزو نمایم.

دکتر طهرانچی: دانشگاه آزاد اسلامی حامی ورزش بانوان است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز نایب‌ قهرمانی تیم دختران دانشگاه آزاد اسلامی را در مسابقه های بسکتبال دانشجویان آسیا تبریک گفت.
در متن پیام دکتر طهرانچی آمده است: کسب عنوان باارزش و افتخارآمیز نایب‌قهرمانی مسابقات بسکتبال دانشجویان آسیا ۲۰۱۹ از سوی تیم بانوان دانشگاه آزاد اسلامی، شایستگی و آینده روشن ورزشکاران را به رخ کشید.
دانشگاه آزاد اسلامی افتخار دارد که حامی ورزش بانوان است و به تعداد تیم‌های ورزشی برادران، تیم‌های ورزشی بانوان در عرصه‌های مختلف فعالیت دارند و همواره در مسابقات ملی و بین‌المللی سهم بسزایی در توسعه ورزش داشته‌اند.
اینجانب این افتخار را به بازیکنان، مربیان و دست‌اندرکاران تیم بانوان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و شادباش می‏ گویم و از خداوند منان، سلامتی و موفقیت مستمر ورزشکاران و تیم‌های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه بانوان ورزشکار را در عرصه‌های ملی و بین‌المللی خواستارم.

پیوندهای سایت