دکتر جوانمرد: تیم بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ جهانی شرکت می کند

سرپرست اداره کل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی از فراهم‌سازی شرایط حضور قدرتمند تیم بسکتبال دختران این دانشگاه در لیگ جهانی خبر داد.
دکتر کمال جوانمرد در استقبال از تیم بسکتبال سه نفره دختران دانشگاه آزاد اسلامی در فرودگاه امام خمینی (ره) تهران اظهار کرد: کسب مقام نایب‌قهرمانی تیم بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقه های دانشجویان آسیا مسیر تازه ای برای ورزش بانوان کشور به‌ ویژه رشته بسکتبال باز کرده است. همچنین این پیروزی نویدبخش افق‌های روشن برای بسکتبال بانوان است.
او با بیان اینکه کسب مقام نایب‌قهرمانی دانشجویان آسیا کار بسیار بزرگی بود، افزود: دختران بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی پیش از شروع مسابقه های آسیایی، شش ماه در اردوی لیگ برتر باشگاه‌های کشور بودند و با خودباوری و انگیزه بالا به تایوان رفتند.
سرپرست اداره کل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه در مسابقه های دانشجویان آسیا بحث ملی مطرح بود، خاطرنشان کرد: تیم بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی با موفقیت در این دوره از مسابقه ها به لیگ جهانی راه یافت و افتخار تازه ای خلق کرد. قول می‌دهیم شرایط لازم برای حضور قدرتمند این تیم در لیگ جهانی لازم را فراهم سازیم. لیگ جهانی پس از مسابقه های یونیورسیاد برگزار می‌شود.

خالقی: بانوان بسکتبالیست دانشگاه آزاد در لیگ جهانی هم خوش می‌درخشند
سرمربی تیم بسکتبال سه نفره دختران دانشگاه آزاد اسلامی نیز با اشاره به کسب مقام نایب قهرمانی دانشجویان آسیا گفت: بازیکنان تیم دانشگاه آزاد اسلامی که با انگیزه بالا در این مسابقه ها شرکت کرده بودند از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار بودند و تاکتیک ها را به بهترین شکل ممکن اجرا کردند.
زهره خالقی اضافه کرد: با توجه به این که مسیر سفر طولانی بود اما دانشجویان ورزشکار با انگیزه و غیرت تحسین برانگیز مغلوب خستگی نشدند و توانستند این پیروزی را از آن خود کنند. به نظر من نایب قهرمانی هم خواهر قهرمانی است و تفاوتی زیادی با آن ندارد.
او ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه برای حمایت از دانشجویان ورزشکار، اذعان کرد: با به دست آوردن این مقام، زحمات جبران شد و حالا احساس غرور می کنم. به شرط حمایت دانشگاه آزاد اسلامی همانند امروز تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا در لیگ جهانی نیز خوش بدرخشیم.

یزدیان‌طهرانی: دانشگاه آزاد اسلامی بسترساز موفقیت‌های بین‌المللی است
همچنین کاپیتان تیم بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک کسب مقام نائب قهرمانی دانشجویان آسیا به ملت ایران خاطرنشان کرد: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با فراهم کردن بستر حضور در مسابقه های بین‌المللی سبب به دست آوردن این موفقیت شده‌اند‌.
کیمیا یزدیان‌طهرانی، خطاب به یک میلیون و ۲۰۰ هزار دانشجوی در حال تحصیل دانشگاه آزاد اسلامیگفت: برای به دست آوردن موفقیت نباید تسلیم شوید. با امید و پشتکار می‌توانید موفقیت را از آن خود کنید و به نتیجه دلخواه برسید.
کاپیتان تیم بسکتبال بانوان دانشگاه آزاد اسلامی درباره لیگ جهانی توضیح داد: مسابقه های لیگ جهانی از سطح بسیار بالایی برخوردار است، اما  تسلیم نمی‌شویم و تمامی تلاش خود را می‌کنیم که پرچم کشورمان برافراشته بماند.

درخشش خواهران دوقلوی بسکتبالیست دانشگاه آزاد اسلامی
خواهران دوقلوی بسکتبالیست دانشگاه آزاد اسلامی نیز تاکید کردند درخشش دانشجویان ایرانی در آسیا ثابت کرد دختران ایرانی در تمامی عرصه‌ها برای جهانیان حرف های زیادی برای گفتن دارند‌.
سمیه ثابت زاده و سمانه ثابت زاده که هر دو دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز هستند، گفتند: تمامی تلاش خود را می‌کنیم که در عرصه ورزش دانشگاهی بدرخشیم.
سمانه ثابت‌زاده در پنجمین دوره رقابت‌های بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا در تایوان، در مسابقه پرتاب پنالتی به مقام نخست رسید.
پنجمین دوره رقابت‌های بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا از ۱۶ تا ۲۲ اردیبهشت برگزار و تیم دختران دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با چهار ورزشکار عازم تایوان شد.
هفته جاری، دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیام هایی، نایب ‌قهرمانی تیم بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقه های آسیایی را تبریک گفتند.

پیوندهای سایت