دکتر منظری توکلی: توجه به موضوع های فرهنگی و تربیتی نخستین سیاست دانشگاه آزاد اسلامی است

 

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، نخستین سیاست مهم این دانشگاه را توجه به موضوع های فرهنگی و تربیتی عنوان کرد.
دکتر علیرضا منظری توکلی در نشست هم‌اندیشی با معاونان و مدیران مدرسه های سمای رشت و آستارا با محور سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت تشکیل شد، اظهار کرد: نخستین سیاست مهم دانشگاه آزاد اسلامی توجه به موضوع های فرهنگی و تربیتی است.
او افزود: دانشگاه آزاد اسلامی و مدرسه های سما باید در هر منطقه‌ای به لحاظ آموزشی و پژوهشی سرآمد و برتر باشند؛ اما اولویت کار ما فرهنگی است.
معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، توجه به بخش آموزش‌های عمومی و آموزش‌های مهارتی را سیاست بعدی دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: دلیل این امر عنایت خاص مقام معظم رهبری به دو مقوله آموزش‌های عمومی و مهارتی است.
منظری توکلی با بیان اینکه آموزش‌های عمومی و مهارتی مورد تأکید مقام معظم رهبری است، اضافه کرد: ایشان می‌فرمایند «ما به علم نیاز داریم اما به سرپنجه کارآمد نیز نیاز است».
او توضیح داد: چند بار در دیدار با مسئولان، وزیران و کارکنان آموزش‌وپرورش با معظم‌له، ایشان تأکید ویژه‌ای به آموزش‌های مهارتی و فنی‌و‌حرفه‌ای داشته‌اند.
به گزارش خبرنگار آنا، معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، سیاست‌های دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی را برگرفته از توصیه‌ها و سیاست‌های مقام معظم رهبری در بخش آموزش‌های عمومی و مهارتی در دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد.
منظری توکلی همچنین در دیدار با مسئولان بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و سما با خوانش بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، تبیین، تشریح و اقدام همه دانشگاهیان را در گسترش این بیانیه برای نسل جوان و آحاد جامعه خواستار شد.

پیوندهای سایت