اجلاس «دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی» فردا آغاز می‌شود

 

نشست هماهنگی نهایی برگزاری اجلاس رئیسان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تشکیل شد.
در این نشست که با حضور شماری از مدیران معاونت ها و بخش های مختلف سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد، حجت‌الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، اظهار کرد: اجلاس رئیسان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در گرامیداشت سی‌وهفتمین سالگرد تأسیس دانشگاه با عنوان «دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی» روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (22 و 23 خرداد) برگزار می‌شود.
کلانتری در حاشیه نشست هماهنگی نهایی برگزاری اجلاس، به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این اجلاس از صبح فردا (چهارشنبه) در واحد علوم و تحقیقات، آغاز می شود و علاوه بر دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی، دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حجت‌الاسلام دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس ‌جمهوری، رئیسان کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی و غیره نیز حضور خواهند داشت.
او ادامه داد: این اجلاس از رویدادهای بزرگ و مهم دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری است که با حضوررئیسان واحدهای دانشگاهی، معاونان و مدیران کل سازمان مرکزی، مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و رئیسان دبیرخانه‌های هیأت‌های امنای استانی در کتابخانه دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.
کلانتری با بیان اینکه رویکرد اصلی اجلاس، عملیاتی کردن سیاست‌ها و ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی است، خاطرنشان کرد: با توجه به تغییر به وجود آمده در ساختار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، بناست در این اجلاس بحث‌های کلیدی و مهم مطرح و به پرسش ها و ابهام های رئیسان واحدها و مسئولان پاسخ داده شود. همچنین قرار است سلسله گفت و شنودهایی بین صف و ستاد به وجود آید.
عضو هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حضور جمعی از مسئولان دانشگاهی و کشوری در افتتاحیه اجلاس، اظهار کرد: حضور دکتر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه در اجلاس مغتنم خواهد بود و قرار است ایشان مسائل، سیاست‌ها و رویکردهای اصلی دانشگاه را برای مسئولان دانشگاهی تبیین کند.
او با بیان اینکه همزمان با برگزاری نشست اصلی، چندین نشست تخصصی تدارک دیده شده است، اضافه کرد: نشست تخصصی مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، نشست تخصصی واحدهای دارای دانشجویان غیرایرانی و نشست تخصصی واحدهای دارای رشته‌های علوم پزشکی از جمله برنامه‌های جانبی این اجلاس دو روزه است.
کلانتری خاطرنشان کرد: پس از برگزاری مراسم اختتامیه اجلاس، میهمانان با حضور در یادمان شهیدان گمنام واحد علوم و تحقیقات به مقام رفیع شهیدان دفاع مقدس ادای احترام خواهند کرد. اجلاس دو روزه «دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی» با قرائت بیانیه به کار خود پایان خواهد داد.

پیوندهای سایت