اردوی کشوری آموزشی تشکیلاتی «حیات طیبه» در همدان برگزار می‌شود

 

اردوی کشوری آموزشی تشکیلاتی «حیات طیبه» به همت اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی و با همکاری واحدهای دانشگاهی در ماه جاری برگزار می شود.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، اردوی کشوری آموزشی تشکیلاتی «حیات طیبه» توسط اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی و با همکاری واحدهای دانشگاهی از 20 تا 31 تیر امسال به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برگزار می شود.
نخستین دوره «حیات طیبه» در شهریور 1396 به‌ صورت کشوری برگزار شد و از آن تاریخ به بعد، دوره‌های متعدد به‌صورت منطقه‌ای و استانی اجرا شده است. این دوره مرحله تکمیلی سلسله اردوهای «حیات طیبه» است که با حضور دانشجویان عضو تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری این اردوها پرورش جوانان دغدغه‌مند در تراز انقلاب اسلامی، ساماندهی فعالیت اعضای تشکل‌های دانشجویی، ایجاد و تقویت روحیه پرسش‌گری، آموزش مهارت‌های کاربردی، ایجاد انگیزه در دانشجویان و تقویت معرفت و بصیرت دینی شرکت‌کنندگان است.
دانشجویان عضو تشکل‌های اسلامی سیاسی فعال در دانشگاه آزاد اسلامی و سایر فعالان فرهنگی واحدهای دانشگاهی می‌توانند با احراز شرایط لازم در اردوها شرکت کنند. با توجه به سطح دوره، برنامه‌ریزی ویژه‌ای پیرامون محتوای اردو در نظر گرفته شده است.

پیوندهای سایت