دعوت از نویسندگان برای تالیف کتاب در حوزه حجاب و عفاف

 

پژوهشکده مطالعات میان‌رشته‌ای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از نویسندگان دعوت کرد برای تالیف کتاب در حوزه حجاب و عفاف، دست به قلم شوند.
به گزارش خبرنگار آنا، با توجه به اهمیت موضوع حجاب و عفاف در جامعه و تأکید آیات قرآنی و روایات ائمه معصومین بر این موضوع، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن صدور دستورالعمل آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری در دانشگاه‌ها بر رعایت و عمل به آن از سوی جامعه دانشگاهی تأکید کرده است.
در راستای اجرای همین دستورالعمل، پژوهشکده مطالعات میان‌رشته‌ای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از صاحبنظران و اعضای هیات علمی علاقه‌مند دعوت کرده است نسبت به تألیف کتاب با محوریت قوانین پوشش در دانشگاه های مطرح دنیا، پوشش و عفاف در ادیان آسمانی، حجاب و پوشش در آیات قرآنی، فلسفه حجاب و عفاف و پیامدهای منفی فردی و اجتماعی بی عفتی و بی حجابی اقدام کنند.
پژوهشکده ضمن حمایت مالی از نویسندگان آثار، مقاله های مستخرج از کتاب های تألیفی و مرتبط با موضوع های پیشنهادی را در مجله های معتبر تخصصی به چاپ خواهد رساند. علاقه مندان می توانند آمادگی خود را برای تألیف کتاب در موضوع حجاب و عفاف، تا پایان شهریور امسال با شماره های 47916727-021 و 47916761-021 به پژوهشکده اعلام کنند.

پیوندهای سایت