علیرضا رضایی مدیر فنی تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی شد

 

کادر فنی تیم کشتی آزاد باشگاه فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد و کار خود را آغاز کرد.
به گزارش خبرنگار آنا، امروز کادر فنی تیم کشتی آزاد باشگاه فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز ورزش و تربیت‌بدنی این دانشگاه معرفی شد.
علیرضا رضایی در کمیته فنی باشگاه فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی به تبیین برنامه‌های خود پرداخت و پس از بحث و تبادل‌نظر به ‌عنوان مدیر فنی تیم کشتی آزاد این دانشگاه برای شرکت در لیگ برتر سال ۹۸ معرفی شد. هادی حبیبی نیز به عنوان سرمربی و علی زند به عنوان سرپرست تیم کشتی آزاد باشگاه فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی، فعالیت خواهند کرد.
سرپرست مرکز ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: امسال استفاده از استادان دانشگاه آزاد اسلامی در اولویت‌های ما در باشگاه‌داری است. از همین رو در تشکیل تیم کشتی آزاد از این قاعده بهره گرفته شد و علیرضا رضایی به عنوان مدیر فنی تیم کشتی آزاد دانشگاه انتخاب شد.
دکتر کمال جوانمرد با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های سخت افزار و نیروی انسانی و همچنین ظرفیت حامیان مالی و میزبانی این دانشگاه، خاطرنشان کرد: دست کم ۷۵ درصد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در شاکله تیم کشتی آزاد این دانشگاه حضور دارند و از تسهیلات ورزشی از قبیل تخفیف شهریه استفاده خواهند کرد.
علیرضا رضایی دارنده مدال نقره المپیک آتن ۲۰۰۴، برنز جهانی نیویورک ۲۰۰۲ و طلای آسیایی بانکوک ۱۹۹۸ است و در حال حاضر دانشجوی دکترای مدیریت ورزش واحد تهران مرکز است.

پیوندهای سایت