تاکید دکتر کلانتری بر اجرای برنامه های معرفت افزایی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

 

تازه ترین نشست اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه آزاد اسلامی با تمرکز بر آیین نامه آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری، در معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه تشکیل شد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، در تازه ترین نشست اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر این دانشگاه گفت: موضوع عفاف و حجاب در دانشگاه آزاد اسلامی از مهر 97 به طور جدی در دستور کار قرار گرفته است و عملیاتی کردن آیین نامه آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری با تشکیل کارگاه های مربوط در واحدهای دانشگاهی سراسر کشور ادامه دارد.
او با بیان اینکه در شماری از واحدها، شاهد فعالیت های مطلوب برای عملیاتی کردن آیین نامه آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری هستیم، خاطرنشان کرد: در همین خصوص، واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به طور مرتب پایش می شوند و اقدام های معاونان فرهنگی و دانشجویی و سایر مسئولان مربوط، به دقت ارزیابی می شود.
عضو هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر ضرورت راه اندازی دفاتر مشاوره امین درباره مباحث دینی، اخلاقی، درسی و ازدواج در همه واحدهای این دانشگاه، اظهار کرد: کار فرهنگی در دانشگاه، جزء واجب ترین کارهاست و باید به برنامه های معرفت افزایی، بیش از پیش توجه کرد.
در این نشست، اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز درباره راهکار اجرایی آیین نامه آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.

پیوندهای سایت