تقدیر از برگزیدگان بیست ‌و چهارمین دوره مسابقه های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی

برگزیدگان بیست ‌و چهارمین دوره مسابقه های شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رئیس این دانشگاه تقدیر شدند.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، امروز اختتامیه بیست ‌و چهارمین دوره مسابقه های شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی در تالار دکتر حسن حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار و از نفرات برتر با اهدای لوح، تقدیر شد.
در این آیین، حجت‌الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر جواد علمایی معاون علوم مهندسی و کشاورزی، سیدمجید موسوی رئیس مرکز حراست و برخی از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.
طهرانچی در اختتامیه این دوره از مسابقه ها به سخنرانی درباره اهمیت تدبر در قرآن و رسیدن به دانشگاه قرآنی پرداخت.
فهرست برگزیدگان بیست ‌و چهارمین دوره مسابقه های شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی به این شرح است:

استادان (برادر)
محمدصادق بهشتی در رشته تحقیق (استان تهران)
محمدامیر کسمایی در رشته ترتیل (استان قم)
حسن فرخی مقدم در رشته حفظ کل (استان ایلام)
پژمان قنبربیگی در رشته حفظ 15 جزء (استان ایلام)
امین بهاروندی در رشته حفظ 15 جزء (استان خوزستان)

استادان (خواهر)
رضوان جلالی فر در رشته تحقیق (استان البرز)
عائده محبی در رشته ترتیل (استان مرکزی)
مائده جعفری در رشته حفظ کل (استان البرز)
مرضیه دانشی کهن در رشته حفظ 15 جزء (استان تهران)
لیلا غلام حسینی در رشته حفظ 15 جزء (استان تهران)

دانشجویان (برادر)
محمدحسن جعفرزاده در رشته تحقیق (استان تهران)
محمدمهدی انگالیان در رشته ترتیل (استان بوشهر)
پیمان ایازی در رشته حفظ کل (استان مازندران)
سید حمیدرضا جاوید شفیعی در رشته حفظ 20 جزء (استان خراسان رضوی)
احمد مرادی در رشته جفظ 10 جزء (استان خراسان رضوی)
محمدرضا حمید در رشته حفظ 5 جزء (استان خوزستان)
میثم سروری فر در رشته اذان (استان قزوین)
شمیم وصال در رشته تواشیح (استان یزد)

دانشجویان (خواهر)
هانیه بصیرت در رشته تحقیق (استان فارس)
اکرم دژبان در رشته ترتیل (استان سمنان)
سعیده سلطانی در رشته حفظ کل (استان تهران)
عاطفه رئوفی در رشته حفظ 20 جزء (استان اصفهان)
محبوبه جعفری در رشته حفظ 10 جزء (استان فارس)
فاطمه سعیدی مقدم در رشته حفظ 5 جزء (استان تهران)
فاطمه اسلامی در رشته حفظ 5 جزء (استان اردبیل)

کارکنان (برادر)
ایرج رضوانی در رشته تحقیق (سما استان خراسان رضوی)
مهدی تاجور در رشته ترتیل (سما استان مازندران)
مرتضی رضایی در رشته حفظ 5 جزء (استان اصفهان)

کارکنان (خواهر)
مهدیه شمس در رشته حفظ 10 جزء (استان خراسان رضوی)

پیوندهای سایت