حضور تیم های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در هشت رشته از رقابت‌های دانشجویان دنیا

 

سرپرست اداره کل ورزش و تربیت ‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی از حضور تیم های ورزشی این دانشگاه در هشت رشته از رقابت‌های دانشجویان دنیا در سال ۲۰۲۰ میلادی خبر داد.
دکتر کمال جوانمرد در گفت و گو با خبرنگار آنا با اشاره به ادامه حضور تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی در رقابت‌های بین‌المللی دانشجویان توضیح داد: تیم‌های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی از خرداد ۹۷ با همکاری فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی، حضور فعالی در رقابت‌های بین‌المللی دانشجویان داشته اند. در طول این مدت هفت اعزام در رشته‌های صخره‌نوردی، بسکتبال سه ‌نفره، کاراته، سنگ ‌نوردی و تکواندو در دو بخش خواهران و برادران انجام‌ شده و نتایج درخشانی به ‌دست ‌آمده است.
او افزود: با توجه به نتایج خوبی که در اعزام‌های گذشته به دست آوردیم و با موافقت دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، بر آن شدیم تا این کار را ادامه دهیم. بنابراین سال آینده میلادی تیم های ورزشی دانشگاه در هشت رشته از رقابت‌های دانشجویان دنیا شرکت خواهند کرد.
سرپرست اداره کل ورزش و تربیت ‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: بر اساس موافقت دکتر طهرانچی و اعلام فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی، در سال ۲۰۲۰ میلادی دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های ووشو، قایقرانی کانو و رویینگ، تیراندازی، صخره ‌نوردی، وزنه‌برداری و کشتی آزاد و فرنگی در دو بخش خواهران و برادران در رقابت‌های بین‌المللی دانشجویان حاضر خواهد شد.

جدول اعزام‌های دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۹

ردیف

رشته ورزشی

خواهران

برادران

کشور میزبان

تاریخ برگزاری

۱

ووشو

*

*

چین

۱۹-۲۲ تیر ۱۳۹۹

۲

قایقرانی(کانو)

*

 

بلاروس

۳۱ مرداد-۲ شهریور ۱۳۹۹

۳

قایقرانی(روئینگ)

*

*

کرواسی

۶-۸ شهریور ۱۳۹۹

۴

تیراندازی

*

 

چک

۱۹-۲۳ شهریور ۱۳۹۹

۵

صخره نوردی

*

*

ایتالیا

۲۷-۳۰ شهریور ۱۳۹۹

۶

وزنه برداری

 

*

کره جنوبی

۲۹ مهر – ۳ آبان ۱۳۹۹

۷

کشتی آزاد

 

*

روسیه

۶-۱۱ آبان ۱۳۹۹

۸

کشتی فرنگی

 

*

روسیه

۶-۱۱ آبان ۱۳۹۹

 

 

پیوندهای سایت