خدمات‌ رسانی قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی

 

سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، جزئیات نحوه خدمات رسانی قرارگاه جهادی این دانشگاه مستقر در شهرستان میانه را به زلزله زدگان آذربایجان شرقی تشریح کرد.
احمد صالحی آرا به خبرنگار اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از همان ساعات اولیه وقوع زلزله در آذربایجان شرقی، دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت واحد تبریز اقدام به ارائه خدمات به زلزله زدگان کرد.
او با بیان اینکه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی برای ارائه خدمات به زلزله زدگان در میانه مستقر شده است، افزود: دکتر جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی به عنوان رئیس قرارگاه فرعی دانشگاه در حال فعالیت در منطقه است.
سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: در این قرارگاه فرعی دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در قالب گروه های امدادی در حال خدمت رسانی به مردم زلزله زده به ویژه روستاهای بیشتر آسیب دیده میانه هستند.
صالحی آرا با اشاره به سرکشی به روستاهای ورنکش، حلمسی، اشنار، گاوینه رود و برزلیق، توضیح داد: قرارگاه دانشگاه آزاد اسلامی با تمامی توان در حال امدادرسانی به مردم این روستاهاست و این در حالی است که با توجه به برودت هوا، مردم زلزله زده به وسایل گرما زا نیاز بیشتری دارند. او اظهار کرد: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای ارسال اقلام خود به منطقه های زلزله زده می توانند هماهنگی های لازم را با قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در میانه انجام دهند.
او با بیان اینکه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی با ورود به موقعیت هایی مانند زلزله، روحیه جهادی را در مجموعه دانشگاه تقویت کرده است، اضافه کرد: خوشبختانه دانشجویان جوان ما در این موقعیت ها خوش درخشیده و ثابت کرده اند در صورت سپردن امور به جوانان بهترین کارها به ثمر خواهد نشست.

پیوندهای سایت