نشست آموزشی تشکیلاتی بانوی مومن انقلابی در واحد علوم و تحقیقات تشکیل شد

 

مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه‌های ویژه این اداره کل برای روز دانشجو در واحدهای دانشگاهی خبر داد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، امروز نشست آموزشی تشکیلاتی «بانوی مومن انقلابی» ویژه اعضای فعال تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در کتابخانه دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات تشکیل شد.
در این نشست، مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهمیت فعالیت تشکل‌های دانشجویی در دانشگاه، اظهار کرد: اکنون در نبرد چند جانبه‌ای قرار داریم که دشمنان سعی دارند در جبهه های مختلف فرهنگی و اقتصادی به مصاف جمهوری اسلامی ایران برآیند. در این راستا ده‌ها کانال ماهواره ای فارسی زبان درصدد هستند با هجمه های سهمگین خود جوانان را هدف قرار دهند.
دکتر محمد قربانی گلشن آبادی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های دشمن در حوزه‌های فرهنگی و اقتصادی که با ابزارها و روش‌های نو صورت می‌گیرد، تشکل‌های دانشجویی باید بدانند در کجای این جبهه فرهنگی قرار دارند.
او با اشاره به نقش مهم حضور دانشجویان خواهر در برنامه های تشکیلاتی, خاطرنشان کرد: حوزه زنان, حوزه حساس و اساسی است. با توجه به اهمیت این موضوع تشکل‌های دانشجویی به ویژه تشکل‌های خواهران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. باید این خواهران محکم بایستند و برای حل مشکلات به کمک کشور بیایند.
قربانی از برنامه‌های ویژه اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی برای روز دانشجو خبر داد و افزود: ۱۶ آذر امسال برنامه‌های ویژه‌ای برای خواهران دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

پیوندهای سایت