تاکید دکتر کلانتری بر خلاقیت و نوآوری در فعالیت های فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

تازه ترین نشست شورای هماهنگی معاونان فرهنگی و دانشجویی مراکز استان ها و واحدهای منتخب دانشگاه آزاد اسلامی با حضور حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری تشکیل شد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در نشست شورای هماهنگی معاونان فرهنگی و دانشجویی مراکز استان ها و واحدهای منتخب که در مجتمع حافظ سازمان مرکزی این دانشگاه تشکیل شد، گفت: دستورالعمل آراستگی و شئون رفتاری و فرهنگی جزو اولویت های اصلی و اساسی دانشگاه آزاد اسلامی است که باید در دستور کار جدی واحدها و مراکز آموزشی قرار گیرد.
او عملکرد فرهنگی بیشتر واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی را قابل قبول و مثبت ارزیابی کرد و افزود: خوشبختانه حرکت های جدی و امیدوار کننده ای در زمینه اجرای دستورالعمل آراستگی و شئون رفتاری و فرهنگی در واحدهای دانشگاهی آغاز شده است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولان واحدهای دانشگاهی در فعالیت های فرهنگی خلاقیت و نوآوری داشته باشند و برنامه ها را با توجه به شرایط فرهنگی و اجتماعی منطقه و شهر خود اجرا کنند.
کلانتری همچنین به برنامه های ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو اشاره و اظهار کرد: معاونان فرهنگی و دانشجویی در نظر داشته باشند که ویژه برنامه های این روز، ماهیت و هویت دانشجویی داشته باشد و به طور مستقیم از سوی خود دانشجویان برگزار شود. معاونان و مدیران تنها حمایت کننده و پشتیبان فعالیت های فرهنگی هستند.
او ادامه داد: 16 آذر به دلیل پاسداشت و گرامیداشت خون سه دانشجوی شهید، «روز دانشجو» نامگذاری شده است. بنابراین 16 آذر روز جشن و شادمانی نیست و باید به این موضوع مهم توجه داشته باشیم.
عضو هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به میزبانی این دانشگاه در برگزاری سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، اضافه کرد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی متولی و برگزار کننده بزرگ ترین رویداد ملی دانشجویی در حوزه قرآن و عترت در واحد شیراز است که امیدواریم میزبان شایسته ای برای این جشنواره باشیم.
کلانتری، بر ارائه خدمات مناسب به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد و گفت: باید بهترین امکانات و خدمات در بخش های مختلف همچون سالن غذاخوری، خوابگاه، ایاب و ذهاب، باشگاه های ورزشی و غیره در اختیار دانشجویان قرار گیرد.
او ابراز امیدواری کرد که دانشگاه آزاد اسلامی با همت و تلاش تک تک مدیران، کارکنان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان، در تراز انقلاب اسلامی باشد.

پیوندهای سایت