مجاهدت شهید سپهبد قاسم سلیمانی، موضوع ویژه جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

 

تازه ترین نشست شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری در معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه تشکیل و مجاهدت شهید سپهبد قاسم سلیمانی به موضوع های ویژه جشنواره اضافه شد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در تازه ترین نشست شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، ابتدا معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از سربازان جان بر کف خط مقدم مقاومت اسلامی را تسلیت گفت و افزود: ان شاء الله انتقام سختی از دشمنان اسلام و سردمداران کفر و استکبار به نفع جهان اسلام گرفته خواهد شد.
حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری خاطرنشان کرد: شهادت سپهبد سلیمانی، مصیبت بزرگی بود که در قلوب میلیون ها انسان در جای جای دنیا نشست؛ البته این واقعه برای ما غم است اما برای افرادی مثل سردار سلیمانی، یک پیروزی بزرگ به معنای واقعی کلمه است. شهادت، آرزوی دیرینه ای بود که سردار سلیمانی سال ها انتظارش را می کشید و سرانجام در آستانه دهه فاطمیه به این درجه رفیع نایل شد.
او با اینکه برخی از افراد، هم حیاتشان و هم شهادتشان مایه برکت است، ادامه داد: سردار سلیمانی وقتی زنده بود، بزرگ بود و پس از شهادت هم بزرگ است. این توفیق بزرگی است که خداوند متعال به او ارزانی داشت. ان شاء الله خداوند این توفیق را نصیب ما هم بگرداند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه انتقام از آمریکا، صهیونیسم بین الملل و دست نشاندگان آنها، سخت خواهد بود و آثارش هم پیداست، اظهار کرد: دشمن به دنبال این است که کاری کند تا پیشرفت انقلاب و اسلام ناب محمدی متوقف شود اما بسیاری از مواقع، نتیجه عکس دریافت می کند.
کلانتری با بیان اینکه دشمنان اسلام خیلی زود فهمیده اند ترور سپهبد سلیمانی، اشتباه بسیار بزرگی بود، اضافه کرد: طبق وعده الهی،کسانی که یک عمر در مسیر نصرت الهی قدم برداشته اند، خونشان به هدر نمی رود.
عضو هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، در بخش دیگری از سخنانش، به اهمیت موضوع انتشار نشریه های دانشگاهی اشاره و خاطرنشان کرد: در دوره تازه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی، 683 نشریه دانشجویی به ثبت رسیده است که از رشد 94 درصدی حکایت دارد.
او با یادآوری اینکه چهارمین جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، در واحد اصفهان برگزار خواهد شد، افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی حضوری و مجازی در حاشیه جشنواره چهارم، ضروری است و باید بهتر و پربارتر از دوره های گذشته باشد.
در این نشست، برگزاری انتخابات نمایندگان دانشجویی حاضر در شوراهای دانشجویی ناظر بر نشریه های دانشجویی به صورت الکترونیکی در واحدها در روز بیست و هشتم بهمن امسال، پیشنهاد اضافه شدن مجاهدت سردار شهید قاسم سلیمانی و سایر فرماندهان جبهه مقاومت به موضوع های ویژه جشنواره چهارم و همچنین برگزاری آیین اختتامیه جشنواره چهارم در ترم تحصیلی آینده با توجه به درخواست شمار زیادی از مدیران مسئول نشریه های دانشجویی مطرح شد و به تایید اعضا رسید.

پیوندهای سایت