برگزاری مراسم معنوی اعتکاف با حضور ۵۰۰ معتکف در واحد علوم و تحقیقات

چهارمین دوره اعتکاف دانشگاهیان با حضور ۵۰۰ نفر از دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در مسجد امام علی (ع) این واحد در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر کرم اله دانش فرد معاون دانشجویی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات ، ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت روز پدر گفت: امسال نیز همانند سالهای گذشته و همزمان با شروع ایام البیض مراسم معنوی اعتکاف دانشگاهیان با حضور ۵۰۰ معتکف از دانشجویان، اساتید و کارکنان در مسجد امام علی (ع) واحد علوم و تحقیقات برگزار شده است.

وی مراسم معنوی اعتکاف را فرصتی مغتنم برای پرداختن به خویش، دور شدن از روزمرگی ها و دغدغه های دنیوی و به خدا نزدیک تر شدن دانست : «امید است، امسال نیز با تلاش همکاران معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات بتوان با ارائه خدمات مطلوب به معتکفین عزیز گامی در جهت اشائه فرهنگ اسلامی در دانشگاه و به ویژه در بین جوانان برداشت.»

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته از اسفند ماه سال گذشته برای هر چه باشکوه برگزار کردن این مراسم، از برگزاری جشن میلاد حضرت علی (ع) در مراسم افتتاحیه اعتکاف خبر داد.

دکتر دانش فرد از جمله برنامه های مراسم اعتکاف را، نشست ها و حلقه های معرفتی و فرهنگی، نشست های آزاد اندیشی با موضوع های اسلامی، برگزاری جلسات قرآن خوانی، سخنرانی و ادعیه خوانی و دیگر برنامه های معنوی عنوان کرد.

مراسم معنوی اعتکاف همزمان با شب میلاد با سعادت حضرت علی (ع) آغاز شده و تا روز پنج شنبه 24 فروردین 96 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امام علی (ع) واحد علوم و تحقیقات ادامه خواهد یافت.

پیوندهای سایت