اخبار

فضای مجازی یکی از اقطاب اثرگذار در اجرای برنامه‌های فرهنگی است/ ضرروت اثرگذاری دانشگاهیان در فضای مجازی جدید

اکنون که بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی در سایه تعطیلی دانشگاه‌ها و لغو حضور دانشجویان در دانشگاه تحت تأثیر قرار گرفته است، فرصت مناسبی پیش آمده تا فعالیت‌های فرهنگی به صورت سازمان یافته‌تر و هدفمندتر از پیش در فضای مجازی پیاده شوند.

ادامه مطلب
معاون دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن مطرح کرد؛

استقبال دانشجویان از فعالیت در کانون‌های فرهنگی جدید

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن بیان کرد: دانشجویان استقبال بسیار خوبی از فعالیت در کانون‌های فرهنگی داشته‌ و در این راستا هلال‌احمر و بسیج دانشجویی کمک زیادی به دانشگاه کرده‌اند.

ادامه مطلب
معاون فرهنگی واحد رامسر در گفت‌وگو با ایسکانیوز:

دانشجویان باید به‌دنبال تحقق تمدن‌سازی اسلامی باشند جدید

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: با تثبیت و اقتدار نظام اسلامی وظایف و تکالیف دانشجویان نه تنها کم نشده بلکه مضاعف است، دانشجویان باید دنبال تحقق تمدن‌سازی اسلامی باشند.

ادامه مطلب
معاون دانشجویی فرهنگی واحد شهرقدس؛

محورهای «جشنواره از حماسه تا حماسه» واحد شهرقدس تشریح شد جدید

معاون دانشجویی فرهنگی واحد شهرقدس، با بیان اینکه این جشنواره آیینه تمام‌نمای رشادت‌ها، حماسه‌آفرینی و عظمت امت اسلامی است، گفت: در این جشنواره بیش از ۱۰۰۰ دانشجو، استاد و کارمند در این جشنواره شرکت کرده اند.

ادامه مطلب
با صدور بیانیه مطرح شد؛

واکنش مرکز دانشگاهی امام خمینی(ره) به اظهارات اخیر عیسی کلانتری/ امیدواریم هذیان گفته باشد! جدید

مرکز فرهنگی و دانشگاهی امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای، نسبت به اظهارات اخیر رئیس سازمان محیط زیست کشور واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
رئیس مرکز فرهنگی و دانشگاهی امام خمینی(ره) خبر داد:

برگزاری کارگاه «استمرار اندیشه‌های امام خمینی(ره) در مقام معظم رهبری»

رئیس مرکز فرهنگی و دانشگاهی امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی از برگزاری کلاس‌های باقیمانده از کارگاه استمرار اندیشه‌های امام خمینی(ره) در مقام معظم رهبری خبر داد.

ادامه مطلب