به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)

دکتر جهان بین با جمعی از بانوان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کرد

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۲ کد : ۲۷۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۶۱
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با جمعی از بانوان این معاونت دیدار کرد.
دکتر جهان بین با جمعی از بانوان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با جمعی از بانوان معاونت فرهنگی و دانشجویی که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد، گفت: زنان به لحاظ فردی، خانوادگی و اجتماعی دارای جایگاه برجسته ای هستند.

637479591627541137.jpg

دکتر جهان بین با تأکید بر تکریم همکاران زن در بخشهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: زن و مادر در خانواده نقش محوری دارد. ارتقای توان بانوان و کمک به حل مسائل در قالب خدمات مشاوره باید در اولویت قرار گیرد. به همین جهت به زودی مرکز مشاوره در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح خواهد شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به جایگاه اجتماعی زنان در کشور اشاره و تصریح کرد: بلاشک بدون حضور زنان انقلاب اسلامی به پیروزی نمی رسید و ادامه پیدا نمی کرد.

وی تأکید کرد: امروز هم حضور اجتماعی زنان با توجه به دقت، دلسوزی و قدرت مدیریت آنان بسیار راهگشاست و تأکید اسلام بر مقوله حجاب به آن جهت است که مواجهه اجتماعی نه بر اساس جنسیت، بلکه بر اساس اندیشه و شخصیت باشد.


( ۲ )

نظر شما :