بازدید دکتر جهان‌بین از دانشگاه آزاد اسلامی مرکز فریمان

۰۲ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۵ کد : ۲۸۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۳۴
دکتر فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به استان خراسان رضوی، از دانشگاه آزاد اسلامی مرکز فریمان بازدید کرد.
بازدید دکتر جهان‌بین از دانشگاه آزاد اسلامی مرکز فریمان

دکتر جهان بین از بخش‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و اداری دانشگاه آزاد اسلامی مرکز فریمان بازدید و با کارکنان و اعضای هیأت علمی این مرکز دانشگاهی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست دکتر محمد علیشاهی رئیس مرکز فریمان به ارائه گزارشی از وضعیت دانشجویی، پژوهشی و اداری مرکز پرداخت.

همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیأت علمی، نماینده کارکنان و اساتید حق‌التدریس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز فریمان دیدار و گفت و گو کرد و در جریان مطالبات و پیشنهادات آنها قرار گرفت.

در ادامه این نشست، برخی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز فریمان نیز به بیان مشکلات و مطالبات خود پرداختند.

دکتر جهان بین در ادامه سفر به استان خراسان رضوی، در کارخانه قند شهر فریمان حضور یافت و با مسئولان این کارخانه دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار، مقرر شد زمینه‌های همکاری در طرح پویش صنعت (بورس دانشجو)، استفاده از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در موضوع تحقیق و توسعه، استفاده از ظرفیت اعضای هیأت علمی در بحث‌های مشاوره‌ای و افزایش راندمان فراهم شود و تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی مرکز فریمان و کارخانه قند فریمان منعقد شود.

همچنین دکتر جهان بین در ادامه با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام از این واحد دانشگاهی بازدید کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در جلسات شورای فرهنگی و هیأت رئیسه واحد تربت جام در جریان فعالیت های این واحد دانشگاهی قرار گرفت.

همچنین دکتر جهان بین به طور جداگانه با کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام دیدار و گفت وگو کرد.


( ۱ )

نظر شما :