دکتر جهان بین در دانشگاه آزاد اسلامی ساری:

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی حاصل تحلیل واقع بینانه است

۰۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۱ کد : ۲۸۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۹۲
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی حاصل تحلیل واقع بینانه از کشش آینده، فشار حال و وزن گذشته است.
بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی حاصل تحلیل واقع بینانه است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد ساری، دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شورای هماهنگی معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران که روز گذشته در واحد ساری برگزار شد، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی حاصل نگاه واقع بینانه به کشش آینده، فشار حال و وزن گذشته است.

وی ادامه داد: هر کدام از این سه ضلع دارای اهمیت فراوانی است و اگر در هر یک از این سه حوزه تحلیل نادرستی ارائه شود، نمی توانیم تصویر درستی از واقعیت های انقلاب اسلامی ارائه کنیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: راه‌حل گسترش فضای انقلابی، تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در دانشگاه است. این موضوع جز با قوت فکری و اقتدار وجودی حاصل نمی شود.

گفتنی است دکتر جهان‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سفر دو روزه به استان مازندران، با گروه های مختلف دانشگاهی دیدار و گفت و گو کرد.

همچنین دکتر جهان بین با حضور در منزل شهید مدافع حرم محمود رادمهر و دیدار با خانواده این شهید بزرگوار، به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد.

انتهای پیام/


نظر شما :