زهره‌ای در گفت‌و‌گو با آنا عنوان کرد؛

از ارسال ۲۷۰ اثر به جشنواره «از حماسه تا حماسه» تا آغاز کار رویداد ملی کرسی آزاداندیشی

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۴ کد : ۲۹۲ اخبار منتخب واحدها
تعداد بازدید:۸۳
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان بیان کرد: ۲۷۰ اثر توسط استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی به جشنواره «از حماسه تا حماسه» ارسال شد.
از ارسال ۲۷۰ اثر به جشنواره «از حماسه تا حماسه» تا آغاز کار رویداد ملی کرسی آزاداندیشی

حمیدرضا زهره‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا با اشاره به تازه‌ترین اقدامات و فعالیت‌های حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان اظهار کرد: اکنون در حال آماده‌سازی دانشگاه برای برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی هستیم که هفته جاری صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای خرم‌آباد و بروجرد میزبان کرسی ملی آزاداندیشی هستند، اضافه کرد: این کرسی در موضوعات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در هفته جاری برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد در پاسخ به این سؤال که کرسی آزاداندیشی مجازی برگزار می‌شود یا حضوری؟ بیان کرد: این کرسی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت حضوری برگزار می‌شود.

زهره‌ای در بخش دیگری از گفت‌و‌گوی خود با آنا به جشنواره «از حماسه تا حماسه» اشاره کرد و یادآور شد: ۲۷۰ اثر توسط استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان به این جشنواره ارسال شد و موفق شدیم فعالان فضای مجازی را در این جشنواره شناسایی کنیم.

وی افزود: فعالان فضای مجازی در کرسی آزاداندیشی نیز حضور خواهند داشت و در موضوعات مورد تخصص دیدگاه‌های خود را مطرح خواهند کرد.


( ۱ )

نظر شما :